Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)

[es] :: Google :: Gmail :: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)

[ Pregleda: 6623 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ipacid

Član broj: 198
Poruke: 250
194.106.165.*



+3 Profil

icon Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)02.02.2005. u 03:54 - pre 233 meseci
Imam potrebu da nekako preko GPRS-a proveravam svoj nalog na Gmail-u. Ali, naravno gmail ne podrzava (bar koliko ja znam) pristup preko gprs. Pronasao sam neki sajt koji bi trebao da sluzi kao posrednik izmedju gprs i gmail, tj. ja se mobilnim telefonom ulogujem na taj sajt a on mi bukvalno sluzi kao interfejs za komuniciranje sa gmail-om.
wap.gmailwireless.com - ali on ne radi. Bar kod mene prijavljuje gateway error.
Zna li neko kako se moze proveriti gmail preko gprs?

Posto Yahoo! ima opciju da mu se doda par eksternih mail servera, dosao sam na ideju da na gmail odobrim POP access, pa da mi Yahoo! skida poruke sa gmail-a, tako da ja kada pristupim yahoo-u preko gprs mogu da citam i poruke sa gmail. Naravno ni ovo ne radi, yahoo prijavljuje "da je gmail neocekivano prekinuo vezu". Zna li neko zasto se ovo desava i kako da podesim da bi ovo sve radilo?
Takodje sam probao da na yahoo podesim da mi skida mail i sa PTT-a, ali prijavljuje mi istu gresku. Ovo sa ptt-om je najverovatnije jer ptt zahteva da IP adresa sa koje se pristupa POP serveru bude njihova. Ali sta je fora sa gmail-om?

U znak sećanja, da ne bi zaboravili, ja sam napravio čekić koji svira.
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.dsl.snfc21.pacbell.net.



+1 Profil

icon Re: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)02.02.2005. u 05:44 - pre 233 meseci
gmail help centar kaže: da li si kliknuo "save changes" posle uključivanja "enable pop in gmail"?
nisam siguran ali čini mi se da yahoo za eksterne servere koristi samo standardne portove (110 za pop i 25 smtp), dok gmail koristi 995 za pop, 465 i 587 za smtp.
FBzP
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.bitsyu.net.

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)02.02.2005. u 06:33 - pre 233 meseci
pogledaj malo bolje ... imas java aplikacije za gmail ...
ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

bobanex
Boban Mitrovic
Pozarevac

Član broj: 45916
Poruke: 393
*.vdial.verat.net.

ICQ: 54710282
Sajt: matematika-012.tk


+31 Profil

icon Re: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)02.02.2005. u 13:23 - pre 233 meseci
probao sam pomenuti servis i odlicno radi: nokia 3650, 063 mreza
Shoutcast striming za online radio stanice
http://shout-cast.tk
Rešeni zadaci sa prijemnih ispita
http://matematika-012.tk
 
Odgovor na temu

rajco

Član broj: 19348
Poruke: 1020

Sajt: rajco.me/blog


+45 Profil

icon Re: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)07.02.2005. u 13:24 - pre 232 meseci
Daj link do te java aplikacije.
rajco.me/blog

 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.www.dial-up.TeamNET.ws.



+25 Profil

icon Re: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)07.02.2005. u 16:28 - pre 232 meseci
http://www.ocasta.co.uk/mt/archives/2004/10/gmailchecker_1.html
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)07.02.2005. u 23:54 - pre 232 meseci
Citat:
ipacid: Imam potrebu da nekako preko GPRS-a proveravam svoj nalog na Gmail-u. Ali, naravno gmail ne podrzava (bar koliko ja znam) pristup preko gprs. Pronasao sam neki sajt koji bi trebao da sluzi kao posrednik izmedju gprs i gmail, tj. ja se mobilnim telefonom ulogujem na taj sajt a on mi bukvalno sluzi kao interfejs za komuniciranje sa gmail-om.
wap.gmailwireless.com - ali on ne radi. Bar kod mene prijavljuje gateway error.
Zna li neko kako se moze proveriti gmail preko gprs?

Ti mislis na WAP, ne na GRPS. ;)

Postoje neki third party programi za ovu namenu.... ne secam se tacno naziva.
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Proveravanje gmaila zaobilaznim putem (preko Yahoo!)

[ Pregleda: 6623 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.