Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Explorerom: Ne mogu da otvorim disk drive / folder?

[es] :: Windows desktop :: Problem sa Explorerom: Ne mogu da otvorim disk drive / folder?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 27820 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MMaarrCCoo
Kragujevac

Član broj: 199638
Poruke: 237
93.86.24.*



+1 Profil

icon Re: Problem sa Explorerom: Ne mogu da otvorim disk drive / folder?13.01.2009. u 16:22 - pre 186 meseci
Ovog puta neću pisati o problemu na svom kompu,već o rešenju.Naime,nisam jedan od onih koji pišu i kukaju za sve i svašta,imao sam problem ove vrste i rešio sam ga prostim searchom po ovom sajtu.Ovu priliku ću da iskoristim samo da se zahvalim svima koji aktivno učestvuju u rešavanju naših problema koji znaju da budu veoma zaj....ni.My point is...ponekad valja i sam probrljati po forumu,a ne pitati se danima zašto niko ne odgovara na teme koje postavljamo,obzirom da je najmanje 2/3 svih problema već PRE opisano.pozz iz KG.
Kad' nepravda postane zakon,otpor je tvoja dužnost!
 
Odgovor na temu

bockica
Crna Gora

Član broj: 208280
Poruke: 27
213.133.18.*



Profil

icon Re: Problem sa Explorerom: Ne mogu da otvorim disk drive / folder?13.01.2009. u 17:36 - pre 186 meseci
Da li neko moze da mi pomogne pri sledecem problemu:
Kada zelim da otvorim neki folder na desktopu pojavljuje mi se opcije "open with"... da li mogu tu opciju da odklonim i da foldere otvaram normalno dvoklikom...
Ps- predpostavljam da je ovakav problem vec iznesen ali na to nisam nigdje naisla i od velike bi mi pomoci bio odg... unaprijed hvala!



 
Odgovor na temu

MMaarrCCoo
Kragujevac

Član broj: 199638
Poruke: 237
93.86.27.*



+1 Profil

icon Re: Problem sa Explorerom: Ne mogu da otvorim disk drive / folder?13.01.2009. u 19:51 - pre 186 meseci
Pročitaj prethodne strane ove teme.
Kad' nepravda postane zakon,otpor je tvoja dužnost!
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.230.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Problem sa Explorerom: Ne mogu da otvorim disk drive / folder?14.10.2009. u 13:23 - pre 177 meseci
Ljudi imam isti ovakav problem, ali ne uspevam da ga resim....jel moze neko dan apise postupno kako i sta da uradim da resim ovaj problem. Mnogo me nervira ovo explore :S

Citat:
Imam mnogo glup problem, naime kada god dvokliknem na neki drajv ili drugu ikonu u
My Computeru pokrece mi se Search gde je podrucje pretrage ta lokacija.
To mi se pocelo desavati nakon skore reinstalacije sistema i instaliranja starih programa
koji su pre radili kako treba. Ljudi ako znate kako to da iskljucim ili cak da obrisem celi Search javite!
Pozdrav!

Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Problem sa Explorerom: Ne mogu da otvorim disk drive / folder?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 27820 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.