Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hefty hardware requirements for Windows Vista

[es] :: Advocacy :: Hefty hardware requirements for Windows Vista

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7180 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Hefty hardware requirements for Windows Vista15.09.2005. u 00:43 - pre 227 meseci
Citat:
sta se mene tice, UI moze bit i holodeck. samo da se rucno konfigurira i kompajlira binary distribution strictly prohibited. pa ko voli nek izvoli.


To ti mozes da kompajliras i rekompajliras, da znas... Ja ne zudim bas za tim Bolje je da je vec sve kompajlirano ande ko Gentoo... Posveti se covek drugim stvarima...
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: Hefty hardware requirements for Windows Vista16.09.2005. u 00:41 - pre 227 meseci
ma zajebavam se. samo mislim da ljudima ne treba takav desktop. kompjuteri i dalje nekim ljudima nece bit lagani za koristenje, usprkos novom sucelju, wizardima i svemu tome.

to je samo jos jedna od metoda da ljudi kupuju novi hardware. shvatili su da samo hardcore gameri kupuju najbolje desktop konfiguracije, pa sad idu malo prosirit trziste. a mene se zivo briga sta dx9 kartica dodje 400 kuna, nedam svoju g400 nikako. jbg, radi mi posal kako treba, a da idem kupovat nesto kvalitetno kao g400 sada (ne mislim na performanse, nego gen. kvalitetu), morao bih uzet nekog skupog ati-ja. za parheliu bas i nemam para...

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Hefty hardware requirements for Windows Vista

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7180 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.