Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Firefox stalno REucitava stranicu

[es] :: Browseri :: Firefox stalno REucitava stranicu

[ Pregleda: 1488 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pblagojevic
Predrag Blagojevic
Nis

Član broj: 107852
Poruke: 14
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Firefox stalno REucitava stranicu01.07.2008. u 21:56 - pre 193 meseci
koristim FireFox 2.0.0.14 (trenutno poslednju verziju), ali od nedavno imam problem. Ovo mi se desava i na jednom od kucnih ali i na nekoliko racunara na poslu.

Pojedine stranice FireFox ucita, neke skroz, neke 90%, i odmah pocne ponovo da ih ucitava, i tako u nedogled !!

do sada su to najcesce bile stranice vesti (b92, blic i sl), pa obicno sacekam da ucita bar onaj deo teksta koji mi treba pa pritisnem "stop". Medjutim, od juce-prekjuce, imam problem sa Gmail-om. Ucita mi Gmail i posle manje od 2 sekunde ponovo pocne da ga ucitava i nema sanse da ga ucita. Jedino resenje mi je da ucitam HTML verziju Gmaila.

pokusavao sam sa Kasperskim ali nikakve viruse ne vidi, a po forurimam ne mogu da nadjem slican problem


Predrag Blagojevic
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Firefox stalno REucitava stranicu04.07.2008. u 06:47 - pre 193 meseci
Iste se i meni desavalo, nemam ideje sta je bio uzrok. U prvu ruku resenje je bilo koriscenje "Load basic HTML" look Gmail-a, onda hoce da udje na sajt i radi normalno. Mislo sam da je problem sa Javom ali nista nije pomogla reinstalacja iste. Posle par dana ponovo se sve vratilo na normalu (ja nisam pipnuo ama bas nista) i opet je sve bilo po starom.

Ubrzo posle toga je dosao FF3 tako da sam odmah presao na njega i taj problem mi se vise ne pojavljuje.

...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Firefox stalno REucitava stranicu04.07.2008. u 16:49 - pre 193 meseci
I kod mene je bio isti scenario do pojave FF3.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Firefox stalno REucitava stranicu

[ Pregleda: 1488 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.