Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla

[es] :: PHP :: Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 2072 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Uzhekiel

Član broj: 122527
Poruke: 50
77.238.209.*



Profil

icon Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla12.08.2008. u 08:05 - pre 191 meseci
Pozdravljam,
nisam pronašao pri pregledu sajta da li postoji ovakav topic ali me interesuje kako pronađenu stranicu ili fajl odmah otvoriti (nešto poput Osjećam se sretnim kod Googla).

Hvala
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
79.101.71.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla12.08.2008. u 08:55 - pre 191 meseci
O kakvom direktnom otvaranju stranica pričaš? Kakvo je onda "indirektno" otvaranje?
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

dakipro
Dalibor Jovic
Web Developer
Bergen, Norway

Moderator
Član broj: 31848
Poruke: 1792
*.adsl.beotel.net.

Sajt: norway.dakipro.com


+190 Profil

icon Re: Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla12.08.2008. u 09:12 - pre 191 meseci
Pretpostavljam da se misli da ako se pronadje samo jedan proizvod koji odgovara kriterijumima pretrage (ili je najblizi kriterijumima), odmah da se on prikaze, sto je lako da se odradi, ali na ovako formulisano pitanje odgovor bi glasio:
Samo uzmes i redirektujes na prvi proizvod koji je pronadjen
 
0

Uzhekiel

Član broj: 122527
Poruke: 50
77.238.209.*



Profil

icon Re: Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla12.08.2008. u 09:41 - pre 191 meseci
OK, to bi bilo to ali Vam molim da mi objasnite kako. Nisam php programer ali mi je nešto zatrebalo. Samo mislim da sam pravo jednostavno objasnio. Šta znači direktno drugo nego da prvi (i jedini) rezultat odmah prikazuje.
O čemu je riječ:
Moram napraviti skript za ispis .xml fajla i nemoguće je da postoji fajl sa istim imenom pa me interesuje kako to da napravim.

Hvala
 
0

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.yunix.co.yu.



+257 Profil

icon Re: Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla12.08.2008. u 10:49 - pre 191 meseci
Ako nisi php programer imas 2 mogucnosti:
1) postanes php programer
2) platis nekome da ti uradi (ostavis ponudu na berzu poslova, ima medju forumima)

Ako je 1) pribliznije onome sto hoces - onda podji od www.php.net pa documentation, a u okviru nje kad shvatis kako se radi sa php-om, imas i sledece:
http://www.php.net/manual/en/refs.xml.php

Ako negde zapne - onda se javis za pomoc. Inace procitas pravilnik ovog foruma gde lepo pise da se ne rade kodovi, domaci zadaci i ostalo ovde, vec je cilj da neko nesto nauci. Ako ne zeli da uci - ima forum berza poslova gde moze postaviti potraznju da mu se nesto uradi za neku lovu.


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
0

[es] :: PHP :: Direktno otvaranje pronađene stranice ili fajla
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 2072 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.