Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne radi mi Firefox 3

[es] :: Browseri :: Ne radi mi Firefox 3

[ Pregleda: 3929 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Fauna
Dzoni Stulic
Srbija

Član broj: 25496
Poruke: 7
91.150.71.*



Profil

icon Ne radi mi Firefox 329.08.2008. u 00:58 - pre 190 meseci
Da li neko mozda zna ,zasto mi je nedostupan net posle update-a Firefox-a na najnoviju verziju? Bukavalno nakon odradjenog update , mogucnost pregleda interneta je nemoguca.

Preko IE radi sve ok....
 
Odgovor na temu

Rekla Kazala
Rekla Kazala
Čuće se

Član broj: 176359
Poruke: 156
*.artcommunication.co.yu.



Profil

icon Re: Ne radi mi Firefox 329.08.2008. u 13:45 - pre 190 meseci
Verovatno nisi azurirao firewall za tu novu verziju. Posle svakog update firewall vidi novu verziju kao novi program koji zeli izaci na internet. Znaci nema veze ako se stari i novi program zovu isto npr. firefox.exe i firefox.exe njih firewall vidi kao zasebne programe. Pokusaj da u firewall odobris firefox.exe da izadje na internet pa se javi sta si uradio.
Arguing on the internet is a bit like competing in the para-olympics, even if you win, your still a fucking retard!
 
Odgovor na temu

Fauna
Dzoni Stulic
Srbija

Član broj: 25496
Poruke: 7
91.150.71.*



Profil

icon Re: Ne radi mi Firefox 330.08.2008. u 00:31 - pre 190 meseci
Hvala na odogovru.

U pravu si firewall mi je sprecio izlazak na internet preko novog Firefox-a ali ne znam zasto me nije obavestio da li zelim da pustim novu verziju Firefox-a (do sada me je Sygate uvek obavestavao )....to me je najvise zbunilo gde sam odlutao na neke druge strane trazeci bezuspesno resenja.

Jos jednom hvala
 
Odgovor na temu

rasha1985
student

Član broj: 177195
Poruke: 20
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Ne radi mi Firefox 328.09.2008. u 08:06 - pre 189 meseci
I ja imam problem sa Firefoxom.......PONASA SE kao da imam Internet Explorer 5 i nece recimo da mi otvara gmail u standard view-u i tako slicne stvari kao immam nepodrzavajuci "browser" .... Imam Internet Explorer 7 i u njemu normalno otvara sve kao i u operi...samo u mozilli zeza....Da li neko zna u cemu je problem?Kad ided recimo u gmailu na switch to standard view opet nece....Ni FaceBook nece da radi kako treba u mozilli...a sve radi u operi i IE7....
Imam zadnju verziju ali i pre dok je bila dvojka bilo je tako...
Hvala
:D
 
Odgovor na temu

ijboi

Član broj: 111127
Poruke: 4
93.86.53.*

Sajt: www.ijdesign.blogspot.com


Profil

icon Re: Ne radi mi Firefox 324.04.2009. u 00:08 - pre 182 meseci
Koristim firefox 3.0.9 (updejtovana sa 3.0.8), windows xp sp3 sa svim novim skinutim zakrpama sveze preinstaliran. Cisto da napomenem da sam i pre toga koristio isti SP3 bez sledeceg problelma.
Od pre dva dana mi se desava da Firefox u jednom trenutku u toku srufa prestane da otvara stranice, izbacuje error da ne moze da ocita stranicu. Kada se to desi ja ne mogu da koristim ni Operu ni IE7 jer mi je svuda surf blokiran. Msn i winamp radio mi recimo radi normalno.
Probao sam da resetujem cak i rooter ali ne pomaze. Jedino resenje mi je da restartujem komp.
Da li mozda znate u cemu je problem ?
Unapred hvala.
IJ
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Ne radi mi Firefox 3

[ Pregleda: 3929 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.