Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sajt registriran, a nema ga u googleu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Sajt registriran, a nema ga u googleu
(Zaključana tema (lock), by ||NeX||)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 6036 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

_CaRtMan_

Član broj: 126731
Poruke: 305
*.PPPoE-2374.sa.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu20.01.2009. u 21:48 - pre 185 meseci
Potreban ti je neki kvalitetan link na nekoj stranici koji vodi ka tvojoj i to će ubrzati da te Google indeksira. Imao sam sličan problem.
Prijavi stranicu na neki online katalog ili tako nešto. Javi na PM ukoliko želiš da ti pošaljem link, da ne bude reklama.
 
0

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
*.adsl.alicedsl.de.



+4 Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu22.01.2009. u 15:58 - pre 185 meseci
dj011, eksperiment ti je dobar, ali ne odličnan. Trebao si samo napraviti čiste stranice, bez AdSense i bilo čega eskternog. Sa glavne stranice postaviti nofollow linkove na podstranice i onda staviti jedan dofollow link na glavnu stranicu. Da su podstranice dofollow on bi ih indeksirao, a pošto nisu, onda nebi ni trebao. AdSense je isto kao I Google Toolbar, upitna informacija. Google vjerovatno vodi računa da stranice na kojima su oglasi da se i indeksiraju. Komentari sa blogova koji su nofollow ne moraju biti nofollow, recimo ako postoji RSS komentara pa tako Google dođe ipak do linka. Itd.

Ja sam radio spomenuti test i nisu bile indeksirane podstranice, a glavna stranica i ostali dofollow linkovi jesu.

Hvala što si podjelio svoje iskustvo sa nama.
 
0

djbokacho
boris pestearc

Član broj: 209681
Poruke: 6
77.46.147.*

Sajt: www.armakos.com


Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu24.01.2009. u 00:41 - pre 185 meseci
imam isti problem i stvarno me zanima ako moze mala pomoc,sajt mi je u potpisu samo me zanima gde sam mogao da pogresim pa ga google nije pronasao i ubacio u pretrazivac ,zanimljiva stvar je to da nema nista pod nazivom armakos u google,pa mi je to malocudno,hvala unapred
 
0

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
79.101.71.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu24.01.2009. u 00:54 - pre 185 meseci
Prvo kad si postavio sajt? Ja mislim da je stvarno vreme da neko topuje temu sa naslovom GOOGLU TREBA OKO 15 DANA DA RAGISTRUJE VAS SAJT.

Postoje izuzeci:

1. Sajt je samo postavljen i apsolutno nigde prijavljen - googlu ce trebati oko 2 meseca da uopste nadje neki osnovni info o vama.
2. "Buzz efekat" - o sajtu se istovremeno pominje na velikom broju referentnih sajtova (news portali i sl.), a zatim dolazi do sirenja medju blogerima i manjim sajtovima koji se utrkuju da sto pre objave bitnu informaciju - u tom slucaju moze da se dobije ogroman boost i da budete ubaceni u pretragu u roku od nekoliko sati.. NAPOMENA: Ovo je jako tesko napraviti, uglavnom su potrebna veca ulaganja u reklamu na nekoliko posecenijih informativnih portala, i dosta srece da se informacije koje nudi vas sajt prime kod obicnih ljudi...

Mali offtopic: Google pod nazivom armakos (i sa navodnicima i bez) izbacuje preko 25 000 rezultata...
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
0

djbokacho
boris pestearc

Član broj: 209681
Poruke: 6
77.46.147.*

Sajt: www.armakos.com


Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu24.01.2009. u 00:58 - pre 185 meseci
razumem ja da on izbacuje toliko rezultata,sad sam proveravao i primetio da me je posetio googlebot 3 puta,da li mi to sta znaci i da li ima sanse i na koji nacin free naravno , sto pre moj sajt bude ubacen u google?

hvala na pomoci...
 
0

acca3
Aleksandar
internet konsalting
internet

Član broj: 81635
Poruke: 353
79.101.63.*

Sajt: https://plus.google.com/+..


+23 Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu24.01.2009. u 10:46 - pre 185 meseci
Ma ubacice ga Google, ne mozes da ocekujes odmah. Obzirom da si, vidim, iz Kosjerica, stavi i tamo na neki Kosjeric forum link u profil i u potpis, moze da pomogne.

Nije vezano za tvoje pitanje ali zasto ti naslovna i index nisu jedna strana? Sta ce ti ona landing bez teksta?
seo optimizacija sajtova za Google
Neparno 10
 
0

djbokacho
boris pestearc

Član broj: 209681
Poruke: 6
*.dynamic.adsl.itsisp.net.

Sajt: www.armakos.com


Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu24.01.2009. u 11:00 - pre 185 meseci
ako je u vezi sa mojim sajtom index sam morao da postavim kao stranicu ulaz ,kad okacim da mi ona bude prva pa onda od nje se ide na naslovnu itd.
 
0

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
*.adsl.alicedsl.de.



+4 Profil

icon Re: Sajt registriran, a nema ga u googleu28.01.2009. u 00:26 - pre 185 meseci
Ćitajte FAQ!!!
 
0

[es] :: Pretraživači i SEO :: Sajt registriran, a nema ga u googleu
(Zaključana tema (lock), by ||NeX||)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 6036 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.