Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opa miki, evo kako izgleda MS security malware

[es] :: Advocacy :: Opa miki, evo kako izgleda MS security malware

[ Pregleda: 1472 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
91.148.80.*

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Opa miki, evo kako izgleda MS security malware02.06.2009. u 15:53 - pre 182 meseci
http://voices.washingtonpost.c...y_insta.html?wprss=securityfix


Momci veselo instaliraju addon za firefox bez da vas obaveste o tome. A da fora bude veca malo teze se i deinstalira :D, a sve to zapakovano zajedno pod nazivom security update
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Opa miki, evo kako izgleda MS security malware02.06.2009. u 16:29 - pre 182 meseci
^Ne, nije tačno, SP1 za .NET 3.5 nije bio nikakav security update, već prilično veliko proširenje platforme (uz ispravke bagova, svakako). Mnogi su čak i komentarisali da je trebao da se zove .NET 3.6, itd.

Npr. sa istim je došao Entity Framework 1.0, Dynamic Data 1.0, itd... Ko to može da nazove security update-om? Niko, a pogotovo niko iz MS-a.

Citat:
Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1

Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 is a full cumulative update that contains many new features building incrementally upon .NET Framework 2.0, 3.0, 3.5, and includes cumulative servicing updates to the .NET Framework 2.0 and .NET Framework 3.0 subcomponents.




E sad, što se drugog dela tiče --- jeste, bez obzira šta je u pitanju, ništa ne bi trebalo da bez pitanja instalira neki dodatak za Firefox.. Ovde je u pitanju dodatak koji omogućuje teranje Click-Once .NET aplikacija, ali svakako da ne bi trebali da to rade bez da pitaju korisnike.

Inače, kod mene ta extenzija može da se jednostavno isključi, ako je za utehu :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Opa miki, evo kako izgleda MS security malware02.06.2009. u 16:37 - pre 182 meseci
Inače Deki, kad si već tu, mrzi me da proveravam, ali kada instaliraš Javu, da li te baš pita da li hoćeš one silne dodatke u Firefox? Znam da su posle svi tamo, ali nešto se ne sećam da me bilo ko šta pitao. Možda grešim?
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
77.46.188.*



+987 Profil

icon Re: Opa miki, evo kako izgleda MS security malware02.06.2009. u 17:18 - pre 182 meseci
Kod mene je vec na verziji 1.1. dok je u clanku verzija 1.0....
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Opa miki, evo kako izgleda MS security malware

[ Pregleda: 1472 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.