Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 73297 | Odgovora: 204 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima14.08.2010. u 19:22 - pre 166 meseci
MTS, imate prijatelje :))))
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima14.08.2010. u 19:34 - pre 166 meseci
Citat:
owim: Dva meseca sajt nije azuriran.
Sta bi bilo da sam isao na online kupovinu i uneo broj kartice?



Ukoliko se telefonski aparat nalazi u ponudi Telekoma Srbija a.d, a prema važećoj Odluci o prodaji navedenih aparata, korisnik se može informisati da li u poslovnicama Telekoma Srbija trenutno ima na zalihama telefonski aparat koji želi da kupi.

Ukoliko u poslovnici koju je korisnik posetio u trenutku njegove posete nije bilo na zalihama aparata koji je korisnik želeo da kupi, korisnik može biti upućen na drugu poslovnicu Telekoma Srbija, od strane prodavca, a u kojoj na zalihama postoje telefonski aparati za koji je korisnik zainteresovan. Druga mogućnost je da prodavac korisniku pruži informaciju o očekivanom vremenskom periodu za koje će se željeni telefonski aparat naći u prodaji u poslovnicama Telekom Srbija a.d. ili, ukoliko prodavac nema informaciju o dobijanju novih zaliha telefonskih aparata, postoji mogućnost da korisnik ostavi svoje kontakt podatke, nakon čega će biti kontaktiran u najkraćem mogućem roku u slučaju dobijanja novih zaliha telefonskih aparata.

Web sajt Mobilne telefonije Srbije se redovno ažurira, shodno čemu nije tačna informacija da sajt dva meseca nije ažuriran. Na sajtu www.mts.telekom.rs, u odeljku "Telefoni" (na stranama za Standard korisnike) su navedeni telefonski aparati koji se zvanično nalaze u ponudi Mobilne telefonije Srbije.

Ukoliko korisnik naruči telefonski aparat koristeći uslugu mt:s express, a preko sajta Mobilne telefonije Srbije, zahtev ostaje sačuvan do pristizanja novih zaliha, nakon čega nadležna Služba poziva korisnika kako bi korisnik potvrdio da li je i dalje zainteresovan za kupovinu telefonskog aparata uz dostavu ekspres dostavom kurirske službe Post ekspresa, radi dostave ugovora i telefonskog aparata.

Agenti Servisa 064/790 nemaju mogućnost kreiranja naloga za dostavu mt:s express paketa sa telefonom, a u slučaju da telefonskih aparata nema na zalihama.

Web sajt www.066.rs i www.066i.rs se trenutno ne ažurira zbog rekonstrukcije ove prezentacije, te se korisnici, za sve važeće informacije, mogu obratiti Korisničkom servisu 064/789 ili preko e-mail adrese [email protected].
Po završetku rekonstrukcije ovog sajta, a koja se očekuje u narednom periodu, biće ažurirane sve informacije o 066 ponudi Mobilne telefonije Srbije.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima14.08.2010. u 20:04 - pre 166 meseci
Citat:
ORCA 2:
Ukoliko korisnik naruči telefonski aparat koristeći uslugu mt:s express, a preko sajta Mobilne telefonije Srbije, zahtev ostaje sačuvan do pristizanja novih zaliha,
...
Agenti Servisa 064/790 nemaju mogućnost kreiranja naloga za dostavu mt:s express paketa sa telefonom, a u slučaju da telefonskih aparata nema na zalihama.


A kako ga to "naruci" ako su u ponudi samo oni kojih ima na stanju?

Drugo, zar 064/790 nije telefonski kanal za mts ekspres?
Evo sta kaze "azuran" sajt:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/mtsexpress.html
Citat:

mt:s paket po Vašem izboru možete naručiti OVDE ili na broj 064 790

gde je OVDE web stranica mts ekspresa gde se narucuje telefon.

Ovde neko laze - ili orca2 ili websajt. Ili je neko ko daje informacije u ime telekoma (citaj orca2) neinformisan kao i ostali "agenti" na 064 789.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima14.08.2010. u 20:21 - pre 166 meseci
Postoji više kanala prodaje, a to su:

- direktna prodaja: poslovnice Telekoma Srbija; prodajna mesta; ovlašćeni dileri
- telefonska prodaja: servis 064/790
- internet prodaja: zvanična internet prezentacija http://www.mts.telekom.rs



Kao što se na sajtu Mobilne telefonije Srbije ne nalaze svi aparati koji su u ponudi, tako se ni preko servisa 064/790 ne mogu naručiti svi aparati, već se neki prodaju isključivo preko kanala direktne prodaje.

Prema tome, korisnik može da podnese zahtev za kupovinu aparata sa Post Express dostavom. Ukoliko se zahtev podnosi preko sajta mt:s-a, isti se prvo prosleđuje nadležnoj Službi elektronskim putem, nakon čega se proveravaju podaci, pa tek po odobravanju zahteva se podaci unose u sistem, odnosno kreira se nalog, koji je ujedno i zahtev za zaključenje ugovora o pretplati i kupovini mobilnog telefona uz odgovarajući postpaid tarifni profil i ugovornu obavezu, što nije slučaj sa servisom 064/790, jer se preko tog servisa prijem zahteva (kreiranje naloga) vrši u trenutku poziva, dakle, nema čekanja na obradu podataka, kao što je to slučaj sa naručivanjem putem web sajta.

Citat:
Jbyn4e: gde je OVDE web stranica mts ekspresa gde se narucuje telefon.


Na samom sajtu je navedena ispravna informacija da se telefonski aparati koji su trenutno u ponudi putem sajta Mobilne telefonije Srbije mogu naručiti, a po želji korisnika, i pozivanjem servisa 064/790.


Dakle, sve informacije su potpuno relevantne. U svakom slučaju, najveći izbor telefonskih aparata je svakako u poslovnicama Telekoma Srbija, gde korisnici mogu potpisati ugovor i kupiti aparat na licu mesta, a ukoliko se isti nalazi na zalihama te poslovnice.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima14.08.2010. u 20:57 - pre 166 meseci
^^ Nadam se da ste shvatili da nisam pitao gde je OVDE, vec da sam konstatovao gde link "OVDE" vodi.

Toliko informacija ste napisali, a nijedna korisna.

Dakle, moje pitanje je KAKO se to "zahtev podnosi preko sajta mt:s-a" a da to nije mts ekspres - tj. samo telefoni na stanju, a nas zanima kako se to preko sajta podnosi zahtev ako telefon tamo nije na stanju. Ako nije to, molim za link gde se moze naruciti telefon koji nije u ponudi, pa da budemo kontaktirani kad i ako bude.

Dalje, sta znaci recenica "isti se prvo prosleđuje nadležnoj Službi elektronskim putem" - sta, ovo kad narucimo preko web zahteva mts ekspresa, to nije elektronskim putem? Kojim se to elektronskim putem razlikuje narucivanje preko wb sajta i prekoweb zahteva mts ekspresa? Ili sam ja lose informisan da postoji samo narucivanje preko web zahtreva mts ekspresa, a da je u pitanju narucivanje (direktno) sa sajta? Ili mozda pricamo o mondo shop-u?

Dakle, mene zanima koji je to drugi nacin da se "zahtev podnese preko sajta mts" a da to nije zahtev kroz web mts ekspres?



Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima15.08.2010. u 00:06 - pre 166 meseci
ORCA2:
Citat:
Web sajt Mobilne telefonije Srbije se redovno ažurira, shodno čemu nije tačna informacija da sajt dva meseca nije ažuriran. Na sajtu www.mts.telekom.rs, u odeljku "Telefoni" (na stranama za Standard korisnike) su navedeni telefonski aparati koji se zvanično nalaze u ponudi Mobilne telefonije Srbije.

Kazem da stranica sa telefonima nije azurna 2 meseca (ne ceo sajt) -- sto sam empirijski utvrdio, sto mi je sam radnik na 790 (MTS Express) indirektno potvrdio jer na sajtu ima telefona kojeg nema preko 2 meseca ni na 790 ni u poslovnicama, dakle nema ga! Dileri ne prodaju aparate za 1din, dakle iscrpeo sam listu svih "prodajnih kanala".

MTS dovodi korisnike u zabludu. ORCA2 opet frazirano-birokratskim jezikom ubedjuje da to sto sam danas doziveo nije istina, iako je lako proverivo. Potvrdjujem da aparata koji se "zvanicno nalaze u ponudi" -- nema dva meseca. To je kao ono "kako ti zvuci hleb za 3din?", "super, a gde to ima?". "nigde!".

Jbyn4e (upuceno korisniku ORCA 2):
Citat:
Toliko informacija ste napisali, a nijedna korisna.

Isto sam zeleo da napisem, no vec jednom sam prilicno grubo kritikovao korisnika ORCA2 vezano za Telekom kontant centar i njegove odgovore koji postoje u bajci a ne stvarnosti, da sam sada digao ruke.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima15.08.2010. u 11:17 - pre 166 meseci
owim, okani se vec jednom mtsa
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima15.08.2010. u 19:59 - pre 166 meseci
^ Bih, ali imam kod njih avans od bar 20.000 din na postpejd broju, to
mi je za bar jos naredne dve godine. Logicno da hocu da uzmem telefon,
a ne da slusam price autora ORCA2, koje deluju kao RTS Dnevnik iz
'90-ih godina (sve radi, telefona ima, privreda napreduje, a ja sam
slep). :)
 
Odgovor na temu

sphere
System Administrator
Beograd

Član broj: 240005
Poruke: 66
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima15.08.2010. u 20:11 - pre 166 meseci
A da li si stvarno mislio da ces dobiti odgovor kakav bi tebi odgovara??
Eto mozemo da se zahvalimo sto barem imamo portparola ovde i treba svi da se stidimo sto smo kivni na telekom, iako istu firmu bole cose tj lakat za nas mawene decake i devojcice koji ih gadjamo parama... Ma ko smo mi uopste da se zalimo sto nema telefona, zato sto se impuls kranje realno racuna, zato sto cak i na kraju meseca ne mozemo da proverimo stanje.... da ne idem u beskraj

Bar nemaju atipican saobrcaj :P
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima15.08.2010. u 21:39 - pre 166 meseci
Ha ha, zamisli atipican saobracaj na MTS-u :))))
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima16.08.2010. u 19:07 - pre 166 meseci
Tvrdnja da se "stranica sa telefonima na sajtu mt:s-a nije ažurirana" svakako nije tačna, jer se na toj web stranici nalaze isključivo telefoni koji se prodaju preko servisa mt:s express.

Ukoliko se desi da telefona u trenutku naručivanja nema na zalihama Telekoma Srbija, korisnik u tom slučaju biva obavešten o tome, ali ne postoji mogućnost da se telefon ukloni sa sajta, sve dok se zvanično nalazi u prodaji, odnosno dok važi interna Odluka kojom je definisana prodaja tog modela telefonskih aparata.


U svakom slučaju, proslediću kolegama koji su zaduženi za administraciju jedinstvenog portala da provere stranicu na adresi http://195.178.43.30/index.php?ID=8030&Type=1, kako bi bilo provereno da li je ova ponuda u potpunosti ažurirana.
Čim dobijem odgovor od kolega, objaviću ga ovde...
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima16.08.2010. u 19:08 - pre 166 meseci
Ne dajite im ideje!

Ccc.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima16.08.2010. u 20:43 - pre 166 meseci
Citat:
ORCA 2: Tvrdnja da se "stranica sa telefonima na sajtu mt:s-a nije ažurirana" svakako nije tačna, jer se na toj web stranici nalaze isključivo telefoni koji se prodaju preko servisa mt:s express.
U svakom slučaju, proslediću kolegama koji su zaduženi za administraciju jedinstvenog portala da provere stranicu na adresi http://195.178.43.30/index.php?ID=8030&Type=1, kako bi bilo provereno da li je ova ponuda u potpunosti ažurirana.
Čim dobijem odgovor od kolega, objaviću ga ovde...

Hocete da kazete da bi trebalo ova:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/telefoni.html
i ova
http://195.178.43.30/index.php?ID=8030&Type=1
stranica da imaju isti sadrzaj?

Kolega owim je pricao o ovoj prvoj, "stranici sa telefonima" da je neazurna jer po recima vaseg korisnickog servisa nekih od tih telefona nema nigde. Opet, pominjete "odluku" - sto znaci ti telefoni su samo fiktivno u prodaji, jer ih nema vise nigde, samo se "zvanicno" prodaju.

I dalje nisam dobio odgovor gde to mozemo preko sajta da narucimo telefon koji nije u ponudi i da budemo obavesteni ukoliko se pojavi u prodaji kod vas?

P.S. Ponuda na drugoj adresi je ona aktuelna, putem mts ekspresa (web i 064790), za telefone koje imate na stanju - cisto da budete informisani, kad vec moram da vam objasnjavam sta imate na mts ekspres delu ;)
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima16.08.2010. u 21:58 - pre 166 meseci
Stranica http://www.mts.telekom.rs/index.php/telefoni.html se ažurira periodično, shodno čemu su na toj stranici objavljeni telefoni koji se zvanično trenutno nalaze u prodaji (bez obzira da li trenutno Telekom Srbija ima na zalihama telefonski aparat za koji je korisnik zainteresovan, sve do zvaničnog završetka kampanje, odnosno do trenutka kada prodaja zvanično bude obustavljena, ti aparati stoje na sajtu mt:s-a).

Pored toga, klikom na link "Detaljnije" pored svakog telefonskog aparata se, pored detaljnijih karakteristika samog aparata i cena u prodaji uz odgovarajući postpaid tarifni profil i ugovornu obavezu, nalaze i informacije o načima prodaje aparata, s obzirom da postoje različiti kanali prodaje, kao što sam naveo u jednom od prethodnih postova u ovoj temi.

Na stranici http://195.178.43.30/index.php?ID=8030&Type=1 se nalaze telefoni čija se prodaja vrši isključivo preko servisa mt:s express, odnosno putem on-line naručivanja na sajtu mt:s-a ili pozivanjem mt:s express korisničkog centra na broj 790.


Agenti u Korisničkom servisu 064/789 i mt:s express kanalu (servisu 064/790) mogu da daju informaciju koja važi u trenutku pozivanja, odnosno informaciju o poslednjem ažuriranom stanju u vezi količine telefonskih aparata koji se nalaze u prodaji u poslovnicama Telekoma Srbija. Korisnički centar 790 nema informacije o tome da li će se poslovnicama isporučivati nove količine određenih telefonskih aparata, odnosno po propisanoj proceduri rada agent nema pravo davanja tih informacija korisniku (s obzirom da su iste podložne izmenama, a sve u cilju što tačnijeg i pravovremenog informisanja korisnika).


Gore opisana situacija (u jednom od prethodnih postova, u vezi naručivanja telefonskog aparata koji se trenutno ne nalazi na zalihama Telekoma Srbija) se odnosila na slučaj da korisnik naruči telefon preko sajta Mobilne telefonije Srbije, a ukoliko, u međuvremenu, od trenutka prijema zahteva, obrade podataka i kreiranja naloga u sistemu, dođe do promene zaliha telefonskog aparata koji je korisnik želeo, isti biva kontaktiran na kontakt telefon ostavljen prilikom naručivanja telefona, a od strane nadležne Službe koja korisnika obaveštava o nastaloj situaciji i o tome da li se očekuje nabavka željenog telefonskog aparata u skorijem periodu. U slučaju da postoji informacija o nabavci željenog telefonskog aparata u skorijem periodu, korisniku će biti ponuđeno da sačeka do pristizanja novih količina telefonskih aparata, nakon čega bi ponovo bio kontaktiran od strane nadležne Službe, radi kreiranja naloga u sistemu i dostave telefonskog aparata i ugovora Post Express kurirskom službom.
U ovakvom slučaju, vremenski rok čekanja nije precizno definisan, ali korisnik nije u obavezi da čeka nabavku telefonskog aparata koji je prvobitno izabrao, već se može opredeliti za neki drugi telefonski aparat koji se u tom trenutku nalazi u ponudi Mobilne telefonije Srbije, podnošenjem novog zahteva za zaključivanje ugovora o pretplati uz kupovinu telefonskog aparata po povlašćenoj ceni i uz ugovornu obavezu od 12 ili 24 meseca.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima16.08.2010. u 22:35 - pre 166 meseci
Ok, sad mi je jasno. Postoji odluka o telefonima koji se prodaju a
kojih nema (kao hleb za 3 din), i ja sam to gledao. Sem toga, a istom
sajtu moze da se ode u odeljak MTS Express i to je valjda realno sto
imaju na stanju (drugi spissak telefona). Takodje moze da se ode i na
Mondo Shop gde moze da se vidi treci spisak telefona!

Ko ne veruje, nek klikne redom na tri sledeca linka:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/telefoni.html

http://195.178.43.30/index.php?ID=8030&Type=1

http://www.mtsmondo.com/shop/katalog.php

Sem sto svaki link prikazuje DRUGE telefone u ponudi, takodje su i
podaci o cenama netacni (na MTS Express-u rekli su mi drugaciju cenu u
odnosu na sajt). Dakle, bravo, SAJT SE AZURIRA (ironicno)!

p.s. A onaj deo da na MTS Express-u ne znaju da li poslovnica na
stanju ima telefon, i da niko, pa ni oni ne moze da kontaktira
poslovnicu, vec moram da idem -- teska je glupost. Zbog toga necu ni
da uzmem telefon. Dosta cimanja, nisam kucence koje ce da trcka.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima16.08.2010. u 22:58 - pre 166 meseci
@ORCA 2

napokon smisleniji odgovor :)

@owim

Povodom tvoje konstatacije o cenama, obrati paznju da su na mts ekspres delu i mondo shopu cene BEZ poreza, a na mts sajtu SA porezima.

A to sto svaki link pokazuje drugacije, postoji logicno objasnjenje (napokon sam skontao ORCA-u!)
Na sajtu su fiktivni telefoni i oni stvarno u prodaji.
Na mts ekspres delu svi telefoni koje imaju na zalihama
Na mondo shopu samo telefoni koji su na zalihama i koje prodaju putem platnih kartica (zato nema svih sa mts ekspresa).
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima16.08.2010. u 23:37 - pre 166 meseci
Hvala, Jbyn4e! :)

Zar nije sve to moglo upravo tako da se napise, u jednoj recenici? I
sta nas korisnike briga sto MTS ima neku odluku po kojoj prodaje nesto
sto nema? Nerviram se, grrrr.

p.s. U vezi sa cenama sa i bez poreza -- nisam na to mislio. Cena
telefona sa prvog, fiktivnog linka nije odgovarala ceni koju mi je dao
radnik MTS Express-a.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima01.09.2010. u 12:56 - pre 166 meseci
Vec 5 dana, koliko pokusavam, a mozda i duze, servis 064 789 ne moze da se dobije tokom dana. Dobijem poruku "svi operateri su zauseti" i to traje bar do 2am.

Tek u gluvo doba noci mogu da pozovem.

Da pisem email -- ne vredi, odgovor cu dobiti posle vise meseci. [Usput, juce sam pisao Telenoru i reply je stigao kroz 30min mejlom.]

Em se naplacuje, em 789 ne moze da se dobije, em je kvalitet usluge ISTI kao ranije -- naravno ORCA 2 ce formalizovati to s puno recenica kojima nece reci nista, cinjenica je -- NISTA SE NIJE PROMENILO. Nije moj problem ako primate veliki broj poziva, imate puno reklamacija, imate nove usluge, promocije. Odvojte nove kanale, operatere, sta god.
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima01.09.2010. u 13:33 - pre 166 meseci
Evo dajem 40 dana mom poslednjem postu...
Da vidimo sta ima novo?

Glede unapredjenja biling sistema i sl. kao i ispravljanje grešaka i problema od strane "kolega iz Funkcije za informacione tehnologije" :

- Provera stanja - 0 bodova
- Dodavanje stanja tarifnih dodataka na trenutno stanje - 0 bodova
- Aktivacija usluga i sl. preko 788 - 0 bodova
- Ukljucenje/zamena (nove) postpaid SIM kartice 24-48h sto realno moze za 10 min, a u stvarnosti moze da potraje 10 dana - 0 bodova

- Online portal - 0 bodova
/ U vezi portala predvidjam :
* Donosenje odluke borda >6 meseci
* Implementacija >6 meseci
* Ispravljanje grešaka i problema od strane "kolega iz Funkcije za informacione tehnologije" isto jedno >6 meseci. /

- ...

Mislim, razumem ja da vecina korisnika ni ne koristi pomenuto, ali to su dostupne stvari i ne preterano teske samo ih treba uraditi.


Jos nesto bih voleo da se uradi, a to je kompletna lista obracunavanja svih usluga u roamingu za svakog operatora.
Konkretno mi nedostaje tarifiranje ostalih medjunarodnih poziva i poruka iz roaminga, znaci kada iz austrijskog Orange-a zovem irski Vodafone ili sl. .
Mislim da po zakonu cena za svaku uslugu mora da postoji, pa bih voleo da je vidim, bar na sajtu.


nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima01.09.2010. u 14:04 - pre 166 meseci
> - Dodavanje stanja tarifnih dodataka na trenutno stanje - 0 bodova

Ovo na moja 3 postpejd broja radi, znam i druge kojima radi, ali cujem
da ne radi svima.

> Konkretno mi nedostaje tarifiranje ostalih medjunarodnih poziva
> i poruka iz roaminga, znaci kada iz austrijskog Orange-a zovem irski Vodafone

Neka me neko ispravi ako gresim, mislim da je ista cena kao poziv na
Srbiji (tj. najvisa data cena u tabeli). Pogledaj Telenor Roming deo
web sajta, takodje nema tih informacija.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS podrška: 789, email, poslovnice, odnos prema klijentima

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 73297 | Odgovora: 204 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.