Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS 3GB preko 3G za dz gde nema ADSL-a ?

[es] :: ISP :: MTS 3GB preko 3G za dz gde nema ADSL-a ?

[ Pregleda: 2552 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zivanicd
Dejan Zivanic
KLADOVONET ISP
Kladovo

Član broj: 137218
Poruke: 1129
*.cybercity.kladovonet.com.

Sajt: www.kladovo.net


+139 Profil

icon MTS 3GB preko 3G za dz gde nema ADSL-a ?28.09.2010. u 20:31 - pre 165 meseci
Upravo cuh od drugara da ga je danas Telekom zvao da podnese zahtev za ADSL da bi "ubrzao proceduru uvodjenja ADSL-a u njegovo naselje". Ujedno su ga obavestili da mu je omoguceno da koristi 3g internet, 3GB mesecno, za 0 din dok ne stigne ADSL :)

Jedina je caka da kad stigne ADSL da mora da potpise Ugovor sa Telekomom o koriscenju ADSLa u nekom odredjenom periodu (ne znam tacno koliko) :)

Interesantno je kako se TS dosetio da "skuplja" ADSL korisnike i gde nema ADSL-a i time isplacuje investicije dovlacenja ADSL-a u neprofitabilna podrucija. Ako 30 ljudi uzme 3g modem u nekom ruralnom podruciju gde jedva ima i GPRS signala (tako da o brzini interneta necu ni da govorim), Telekom je siguran da ce sutra u tom podruciju imati sigurnih 30 ADSL korisnika...

... :)

:) :)

 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: MTS 3GB preko 3G za dz gde nema ADSL-a ?28.09.2010. u 21:55 - pre 165 meseci
Pa... nije im dugo trebalo. Pre jedno dve godine sam im nudio 3G/ADSL wireless modem/router, baš uz tu priču, da daju ljudima dok čekaju ADSL port da koriste makar 3G net...
Tad su rekli da ideja nije upotrebljiva.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: MTS 3GB preko 3G za dz gde nema ADSL-a ?28.09.2010. u 22:04 - pre 165 meseci
Meni su isto ponudili jedno 2 nedelje pre nego sto sam uzeo ADSL na drugoj liniji pocetkom septembra... Dakle koristio bi bukvalno 2 nedelje tih 3GB i onda morao da se vezem na 24 meseca za njihov ADSL bez prava na neku od promocija... Ja sam odbio i posle 2 nedelje uzeo 4Mbit studentskog ADSL-a, evo radi...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: MTS 3GB preko 3G za dz gde nema ADSL-a ?

[ Pregleda: 2552 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.