Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bracala, znas ono "Ispostuj me"

elitemadzone.org :: MadZone :: Bracala, znas ono "Ispostuj me"

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 18449 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 11:03 - pre 162 meseci
Ne veruju u Boga vec njihovi clanovi mogu da veruju u bilo kog od bogova ponudjenih na trzistu... Zato i koriste politicki korektan naziv "Grand Architect of the Universe"
 
Odgovor na temu

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.static.kdsinter.net.



+78 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 11:21 - pre 162 meseci
Veruju u Boga, Tvorca, Kreatora univerzuma, nazovi to kako hoćeš, a ovi što ne veruju, i ne moraju, ali ne doguraju daleko... jer takvi su tu zbog moći, novca, položaja, karijere... a masoneriji to nije cilj sam po sebi - pre sredstvo.
Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 11:27 - pre 162 meseci
Svi su tu zbog "moći, novca, položaja, karijere", veza, uticaja, interesa, itd. Sto je sasvim normalno.
Btw. koliko se razumem, Bog je naziv za boga u hriscanstvu (katolici, protestanti, pravoslavci itd.), dok "Grand Architect of the Universe" verovatno vazi i za Budu, Alaha i ostale virtualne likove
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 11:33 - pre 162 meseci
Pa i bog u hriscanstvu je takodje u neku ruku arhitekta. Ne vidim ama bas nikakvu razliku izmedju njega i ostatka bogova...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 11:35 - pre 162 meseci
Ja i kazem da su uveli taj naziv da ne bi bilo razlike...
 
Odgovor na temu

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.static.kdsinter.net.



+78 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 12:02 - pre 162 meseci
Da se ne bismo sada natezali oko termina "Grand Architect of the Universe", bitno je ono šta ta reč simbolizuje.

Dakle, u pitanju je potpuna suprotnost od ateizma (ako pod tim podrazumevamo negiranje bilo kakve "više sile", inteligencije, arhitekte, Božanstva,...).

Citat:
Wi-Fi: Svi su tu zbog "moći, novca, položaja, karijere", veza, uticaja, interesa, itd. Sto je sasvim normalno.


Sam ritual inicijacije u potpunosti simbolizuje da nije sve isključivo u moći, novcu ili karijeri. Kažem, ko to ne shvati, taj neće daleko dogurati u stepenastoj piramidi.
Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 12:48 - pre 162 meseci
Same religije postoje iskljucivo zbog novca, uticaja i interesa... Masoni su kao i svaka druga organizacija - opstaju i napreduju oni koji ostvaruju sopstvene i ciljeve organizacije. Beskorisni ili maximalno sebicni naravno ne mogu daleko da doguraju.
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:17 - pre 162 meseci
Citat:
p3j4

Sam ritual inicijacije u potpunosti simbolizuje da nije sve isključivo u moći, novcu ili karijeri. Kažem, ko to ne shvati, taj neće daleko dogurati u stepenastoj piramidi.


Sve je u hijerarhijji, nizi stepeni su za nizu buraniju a niza buranija mora da ima bar za ostalu bracu znatno izrazeniji stepen spiritualnog i ne materijalnog u sebi, na visim stepenima moc i status izlaze na videlo.

Elem najuticajnija braca koja pomeraju svetske tokove su i najbogatija samo cesto mediski nisu oni na udaru vec neki veliki mudraci, koji su tu da se celoj prici da neka "inteligentna" smisao.
I sto se tice "njihovog" boga sto se zanosi mud...a u krivinama po temi, treba se drzati pravca, a pravac ili u ovom slucaju visak kaze da je njihov bog:LCF ili Lucifer ili Satana ili Djavo ili ona neoprcana koza sa prekrstenim nogama tako omiljena onom tesko retardiranom psihopati Albertu Pajku

Sustinski cilj masoneriske vrhuske je novac, moc, vladanje svetom (prirodnim resursima) itd i to dosta dobro rade, zrtve ljudske da se to postigne ih ne interesuju, i otuda i moj stav prema njima (pisao sam vec u vise navrata po razlicitim temama o tome).

Njihove organizacije i loze su jedno kriminalno leglo zavedeno pod veo intelektualaca koje se "toboz" bave nekom filantropijom i kuglanjem sa primesama bridza i debatovanjem u pus pauzama o emancipaciji zelenih zaba u Juznoj Kaliforniji...a tek kada se malo zauzdaju sta ce da rade sa zabama onda se bave izazivanjem ratova i opstim pomorom ljudi.
Ko to ne zna ili ne razume sretan je (ja sve to znam i dalje od toga i mogu da promenijm NISTA), ali sta da se radi mogu bar da kuckam slova.

Tako se gadna cuda spremaju po svetu da ce biti horora u nevidjenim razmerama (vec bilo par medjunarodnih eksperimenata pred svima nama da vide kako se koje institucije ponasaju i ko je jak da njih slome- jedan od njih je SEKA i one budalastine sa gripom), kod nas su vec uveliko neki eksperimenti na snazi (jedan od njih je masovni pomor nacije- nase naravno -kancerogenim epidemijama....), ima toga boli glava da moj stav prema njima je neka gore svi u paklu.

Ali od svega mi je najdraze kad sasvim solidni broj "naivaca" pocne nesto u stilu:

-ma da sve su to teorije zavera,
-nije vazno sto je drug Joza od Amerike uzeo par stotina milijardi zivelo se lepo,
-jeste jeste masoni su nam razrusili crkvu vojsku drzavu ocepili Kosovo napravii tri entiteta u Vojvodini, sigurno su nemaju preca posla
-ma gde masoni drze Holivud, MTV, svetsku televiziju, distribuciju medjunarodnom drogom, CIA-u,Legiju stranaca, drzavne fondove Amerike- Francuske- Nemacke- Engleske...WHO (svetsku zdravstvenu-Crveni Krst, proizvodnju oruzja, aviona brodova, auto industriju, modne kompanije, prehrambene ...) nema od toga nista sve su to vredni ljudi koji nicim izazvno su dosli do kapitala i drmaju svetom a lupaju po ljudima ko motkom po kanti...

Onda obicno sledi i ogovor zasto nam je lose opet od "prosvecene" populacije;

MI smo krivi koji smo sami birali vlast (koja se prosto sama nametnula iz naroda kao ugledna sa tradicijom i pravim vrednostima pa eto narod prepoznao DOBRO pa se nekim cudom sve okrenulo naopako zadnju deceniju itd)....
Mi smo krivi sto nam ide lose, mi ni ne traba da imamo istoriju nikome nije donela dobro pa nece ni nama, sta ce nam Pravoslavlje imam Facebook (ne rece da je i to zlo delo i u fun velikih korporacija i CIA-e, znam znam onaj Cukenberg sve sam drzi i sve sam smislio sa 13.5 god u pazi dve masturbacije ), sta jos da kazem da smo MI lose po nas ....ma sve smo sto je MI Srbi lose i to samo zato sto smo sami po sebi bacali bombe i osiromasen uranijum ko nam je kriv jel MI netreba da ni postojima jel smo MI losi ( i to verovatno zato sto nismo ONI)...

Kakva beda i jad od argumentacije sto smo tu i vecina sveta, gde smo, to je ziva tuga.


Amputiran deo tela je cista nesreca ali nema goreg od amputiranog duha,
ali nema veze dok je tu Face i Ti Cevka nema zime za Eskime dok im se na kraju ne otope kuce i podave se u naftnim mrljotinama, verovatno zato sto smo sve to MI krivi....
a

I onda na kraju nasa bracala se kao nesto hoce da budu "svetski" i da oni kao nesto drmaju, e sad su i odrmali ko majmuni tarabama

Znate one omiljene masonske poruke:

I mi i svet, I mi i Evropa, Hocemo u Evropu...
a mi smo sve vreme u njoj ali nismo u njenim kandzama satanisticke ideologije i siromasenja (putem sve opstih kredita i rukovodjenja koliko stabala sljiva moram da posadim-jel na geostrateskom planu to im ne odgovara- rusi se mir u svetu a mir se mora postovati)...


Ccccc...sve smo MI i niko drugi....

Ali vazno je da utvrdimo nivo postenja u njihovim redovima koji ih definitivno guraju ka 33 stepenu i ka opstoj prosvetljenosti jel se samo tako moze doci do stanja blazenstva (jel sam napisao blazenstvo ili Pakao, ma to je kod njih jedan pojam nego nesto manje u javnim nastupima pominju Inferno).
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:21 - pre 162 meseci
... i na sve to zlo ce da uradi bratija sa ES foruma, da razbije zavjeru djavola, lucifera, koza i druge rogate stoke...

O, how yes no!

Pitam se cemu sluzi sve ovo? i odakle sve izmile ovakve teme?
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:26 - pre 162 meseci
^^Apsolutno ničemu.
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:27 - pre 162 meseci
Jel koza ili zebra, nisam siguran

Resicemo NISTA ali neka bar ostane na nekom serveru da nisu svi ovce kako oni smatraju da jesu.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:28 - pre 162 meseci
Citat:
-ma da sve su to teorije zavera,


Nego sta su?
Kada uspes da dokazes sve te budalastine o kancerogenim i svakavkim eksperimentima bice i ostace budalastine. Sto i jesu.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2808

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+656 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:32 - pre 162 meseci
Citat:
ArtCool: Sve je u hijerarhijji, nizi stepeni su za nizu buraniju a niza buranija mora da ima bar za ostalu bracu znatno izrazeniji stepen spiritualnog i ne materijalnog u sebi, na visim stepenima moc i status izlaze na videlo.
...
Sustinski cilj masoneriske vrhuske je novac, moc, vladanje svetom (prirodnim resursima) itd i to dosta dobro rade, zrtve ljudske da se to postigne ih ne interesuju, i otuda i moj stav prema njima (pisao sam vec u vise navrata po razlicitim temama o tome).

Sustinski cilj i svih organizovanih religija je vladanje svetom. Pa?

Nema nijedne religije cije vodjstvo nije izjavilo da bi bilo najsrecnije kad bi ceo svet bio pod njihovim uticajem (verovao u njihovu pricu o "virtuelnom prijatelju"), i kad bi se zivelo po "bozijim zakonima" (onima koje oni propisu).

Zasto su masoni za osudu, a katolici ili pravoslavci nisu?
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:36 - pre 162 meseci
Citat:
nkrgovic
Zasto su masoni za osudu, a katolici ili pravoslavci nisu?


Blago tebi, ja ti zavidim

Citat:
3way: Nego sta su?
Kada uspes da dokazes sve te budalastine o kancerogenim i svakavkim eksperimentima bice i ostace budalastine. Sto i jesu.


Prosetaj malo po rodbini i komsiliku danas i nekad, jel ti dosta,
ako nije bice ne sekiraj se, dokaz kod masonerije nije na papiru nego u kovcegu u ostalom pogledaj malo rituale za inicijaciju 33 stepena pa ces znati...
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:36 - pre 162 meseci
aj ovo pretjera svaku granicu...

Lokot na ovo!
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:37 - pre 162 meseci
Koja je razlika izmedju

- neke SPC koju nije potkacilo ni P od prosvetiteljstva, pa su ulozili energiju ravnu nuli da opismene pucinu ili da sagrade neki univerzitet ili da osnuju nesto bilo sta gde bi pomogli bliznjem svom i sl

- neke katolicke crkve koja je to sve radila, ali se nije libila da skine glavu ranije onima koji su mislili drugacije ili koja sad taj monopol drzi suptilnije

- neke loze koja radi nesto trece i za svoj interes pod plastom filantropije?

Znam samo da svi oni tvrde za sebe da su upravu i ostalima nalaze mane, dok svoje ne dovode u pitanje.
Za mene je sve to izbor izmedju pratimo cipelu i pratimo tikvu.



Svi prodajete svoje vidjenje i jasite druge ljude.
Posebno one koji ne pripadaju ni jednoj opciji.


 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:43 - pre 162 meseci
Citat:
yolja624: aj ovo pretjera svaku granicu...


Da u pocetku bude mucnina i gadjenje znam,
ali prodje to brzo i posle ti ostane cudjenje koliko si nekada bio "pametan".

@saki666

Odlicna paralela izmedju katolicanstva-pravoslavlja-masona, sve je to isto samo malo drugacije,
ali se svede na isto,
svi smo kroz istoriju bili buceri i osvajaci, jedino mi nesto pravoslavci manjkaju sa brojem ucesnika, ali dobro ko mari za to....

Znas po cemu znam da sam u pravu a zasto njima mogu da nadjem mane (samo par razloga ako dozvolis)
ne ubijam i ne pokrecem ratove
ne bavim se masovnim trovanjem
ne robijam satani za novac nego struci
ne pravim od sebe budalu ni na kakvim ritualima da bi bio neko kada sam vec sad mnogo vise (duhovno) od njih
i nicije dete ne place zbog mene niti ide na hemoterapiju.

Putic pominje kancerogeniju odakle i kako, hrana (emulgatori) kozmetika, zagadnje...bombartdovanje uranijumom jel da jos "dokazujem"...kazem ja komsiluk i domovi zdravlja po celoj drzavi su najbolji dokaz ja samo prenosim stanje nista vise, mozda bi lekari mogli da kazu ako smeju koliki je porast devastacije stanovnista izazvan "nekim naglim" malignitetom npr, verovatno su i to teorije zavera jel tako.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:48 - pre 162 meseci
To je pitanje uspesnosti, ali princip je u pitanju.
Svako ima svoje tumacenje vere, neko se cima vise jednim, neko drugim, ali princip je isti.

Ako cemo po uspesnosti, onda su jevreji prvi obzirom da cekaju svog mesiju koji je za hriscane antihrist btw i koji ce biti zemaljski vladar, na silu ce zavesti "srecu", cuda ce mu biti tehnoloska i vratice carstvo zemaljsko jevrejima - jer njihov raj nije na nebu no na zemlji.

I sad dok se oni svi ne izredjaju nad nama sa svojim tikvama i cipelama - treba naci neku rupu i istrpeti to.
Posebno pricu Mi smo upravu, oni ne.

Ako kontas da si u pravu, a da su oni u krivu - sto cimas i druge da se vrate krstu?
Mozda smo mi neki hindusi ili budisti ili posteni jehovini svedoci ili nista od tog?
Pusti nas cipele i tikve.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:54 - pre 162 meseci
Citat:
ArtCool: Prosetaj malo po rodbini i komsiliku danas i nekad, jel ti dosta,
ako nije bice ne sekiraj se, dokaz kod masonerije nije na papiru nego u kovcegu u ostalom pogledaj malo rituale za inicijaciju 33 stepena pa ces znati...


Sta rece?

Citat:
ArtCool:
Putic pominje kancerogeniju odakle i kako, hrana (emulgatori) kozmetika, zagadnje...bombartdovanje uranijumom jel da jos "dokazujem"...kazem ja komsiluk i domovi zdravlja po celoj drzavi su najbolji dokaz ja samo prenosim stanje nista vise, mozda bi lekari mogli da kaze ako smeju koliki je porast devastacije stanovnista izazvan "nekim naglim" malignitetom npr


Normalno da treba da dokazujes.
Zna se zasto se emulgatori stavljaju u hranu i sta su to emulgatori, nista nije tajno.
Zna se zasto se koristi OU u municiji i to takodje nije nikakva tajna.
I dalje ne znam sta hoces da kazes sa komsilukom i domovima zdravlja.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 13:54 - pre 162 meseci
Niste pravoslavci trovali i sl, ali sta ste uradili da je bolje ovih par vekova?
Skole, univerziteti, gladni, bosi i to.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bracala, znas ono "Ispostuj me"

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 18449 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.