Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje adsl-a na drugi kompjuter

[es] :: Wireless :: Povezivanje adsl-a na drugi kompjuter

[ Pregleda: 1787 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
212.200.65.*



+6 Profil

icon Povezivanje adsl-a na drugi kompjuter12.02.2011. u 16:17 - pre 161 meseci
Dobio sam od Telekoma opremu za adsl. Jedan kompjuter koji nema wireless sam povezao preko kabla i on je dobio internet. Drugi sam, uz pomoć podrške, koji ima wireless, priključio na internet. Tri dana sam imao internet i jutros sam imao internet, a kada sam po podne hteo da se konektujem, neće. Pozovem podršku, izgubimo pola sata u podešavanjima i ništa. Kako da proverim da mi nije recimo crkla ta wireless kartica ili nešto slično. Inače oprema je Echo life 520c. A matična ploča Asus m2n dh.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Povezivanje adsl-a na drugi kompjuter13.02.2011. u 06:05 - pre 161 meseci
Proradilo je. Evo za paćenike, kakav sam ja bio, ova ploča poseduje jednu malu antenicu, koja se šrafi za to određeno mesto. Kada sam nju zašrafio, proradilo je. Mada mi se čini da je radilo ranije bez te antenice.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Povezivanje adsl-a na drugi kompjuter13.02.2011. u 09:37 - pre 161 meseci
I ja sam pacenik, sa nesto vise iskustva od tebe. Cini mi se, da se jacina signala menja u zanisnosti od ne znam cega i moguce je da ti je radilo bez antene ali da je signal oslabio i onda nije htelo. Imas li negde na desktopu neku ikonicu koja ti pokazuje jacinu signala ili slicno? Ja imam i to seta od 70 do 50% samo tako.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

surovivuk
Nikola Pajic
fakultet

Član broj: 209733
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Povezivanje adsl-a na drugi kompjuter14.02.2011. u 17:19 - pre 161 meseci
Ja takodje imam wireless telekomov i nisam imao nikakvih problema, sta vise prezadovoljan sam.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Povezivanje adsl-a na drugi kompjuter

[ Pregleda: 1787 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.