Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Poskupela pretplata kod MTS-a

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Poskupela pretplata kod MTS-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5322 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Poskupela pretplata kod MTS-a17.04.2011. u 20:45 - pre 159 meseci
Citat:
Ja sam probao danas i kaže da "servis trenutno nije aktivan". Da li im jedan servis radi normalno?

To je druga stvar ;), preneo sam ti zvanične informacije. Ja sam jednom aktivirao preko USSD koda i onda se prenosi iz meseca u mesec. Pozovi večeras 789 da napišu nalog za aktivaciju, kako bi ti već sutra bilo aktivirano.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Poskupela pretplata kod MTS-a19.04.2011. u 15:26 - pre 158 meseci
Posle desetak poslatih SMS-ova za aktivaciju, prvo po uputstvu sa zvaničnog sajta a potom razmim mogućim kombinacijama karaktera, dobio sam poruku da će mi aktivirati u roku od 24 sata. Trenutno ne mogu da proverim stanje na računu "Servis trenutno nije dostupan". :) E, komunizme...
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Poskupela pretplata kod MTS-a20.04.2011. u 06:48 - pre 158 meseci
Citat:
Posle desetak poslatih SMS-ova za aktivaciju, prvo po uputstvu sa zvaničnog sajta a potom razmim mogućim kombinacijama karaktera, dobio sam poruku da će mi aktivirati u roku od 24 sata.

Lepo sam ti rekao da pozoveš da napišu nalog. Tako ostaje pisani trag, što je jako bitno, ako ti recimo ne aktiviraju dodatak a dobio si poruku koju si dobio. Nećeš dobiti novu poruku da je dodatak aktiviran (ranije se dobijala), poželjno je da pozoveš da proveriš da li jeste.
Citat:
Trenutno ne mogu da proverim stanje na računu "Servis trenutno nije dostupan". E, komunizme...

"Trenutno" su "radovi na unapređenju sistema". Opet, i opet, i opet. Sistem je sve bolji i unapređeniji. Zbog toga nisi pogao da podneseš 797 USSD zahtev.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Poskupela pretplata kod MTS-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5322 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.