Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nalozi za PHP programere - besplatno

[es] :: PHP :: Nalozi za PHP programere - besplatno

[ Pregleda: 1150 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Nalozi za PHP programere - besplatno20.07.2011. u 18:19 - pre 155 meseci
Pozdrav,

Imam jedan VPS zakupljen na godinu dana, i ne koristim ga prakticno ni za sta. Na njemu je instaliran trenutno samo Apache HTTPD i MySQL server, nisam ga puno cackao. Proslo je nekih mesec dana otkad sam ga kupio.

Pa eto, dosao sam na ideju da ponudim clanovima ES-a naloge na VPS-u radi PHP kodiranja i testiranja, malo za promenu i nesto besplatno od nas korisnika :) Svako ko zeli, dobio bi npr:

FTP, SFTP pristup VPS-u
Nekih 100 MB na HDD-u
Neogranicen BW
Shell (SSH) pristup radi lakseg kodiranja
Instalacija pluginova i modova za apache, php itd...
Neogranicen broj MySQL baza...
I sve ostalo po zahtevu :)

Neki ce se pitati u cemu je razlika izmedju free hostinga i ovoga sto ja nudim, na free hostingu imate mnoga ogranicenja, nema SSH pristupa, slaba komunikacija sa supportom... i nece vam instalirati sve sto vam je potrebno :)
Naravno, sve ovo nudim besplatno. Takodje, mozete staviti i vase programe itd, dobiti instalirane aplikacije po zahtevu, instalirati i drugi software na nalozima, necu nikoga ogranicavati dok god je to legalno i ne zauzima previse resursa :) Ukoliko vam se dopada ideja, javite se pa da realizujemo sve :)

Nadam se da ne krsim pravila foruma ovom ponudom, ali eto, ima veze sa PHP-om, pravljenjem i testiranjem PHP aplikacija... :)
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Nalozi za PHP programere - besplatno

[ Pregleda: 1150 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.