Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

netgear wpn 824 problem, MOLIM za pomoc

[es] :: Wireless :: netgear wpn 824 problem, MOLIM za pomoc

[ Pregleda: 793 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikolazrr
Nikola Draganov

Član broj: 285523
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon netgear wpn 824 problem, MOLIM za pomoc06.08.2011. u 11:57 - pre 155 meseci
Imam veliki problem. Kupio sam ovaj ruter i hocu da ga spojim sa mojim modemom za kablovski internet kako bih imao wireless zbog laptopa ali ne mogu. Probao sam da ga spojim samo sa modemom i nije radio. Onda sam ga spojo sa racunarom i modemom. Tu se javio problem, kada racunar prepozna ruter automatski me salje u mozilli na koju god stranicu da odem tj pokusam da odem on me prebaci na neku stranu gde treba da ukucam ip adresu, getway i jos neke 3-4 razlicite adrese. To mi je problem ne znam sta tu treba da ukucam. Uz njega nisam dobio nikakvo uputstvo za instalaciju niti drajvere tako da stvarno ne znam sta da radim.

Dakle kad ga spojim sa kompom i modemom salje me na neku stranic gde treba da ukucam te ip adrese i to ali ja ne znam sta da upisem. Da li mozda neko ima slicna iskustva ili zna da resi ovaj problem, bio bih mu veoma zahvalan!
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: netgear wpn 824 problem, MOLIM za pomoc06.08.2011. u 15:22 - pre 155 meseci
Prvo moras da podesis ruter da radi u AP-modu mislim da mu je ova adresa za pristupanje ruteru Default IP address 192.168.1.1 ako nije ta pogledaj ispod rutera mora da pise .
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: netgear wpn 824 problem, MOLIM za pomoc

[ Pregleda: 793 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.