Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Savjet oko netbooka

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Savjet oko netbooka

[ Pregleda: 977 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pioneer cdj 200
Rovinj

Član broj: 150380
Poruke: 1279
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.crotehnika.com


+18 Profil

icon Savjet oko netbooka17.08.2011. u 19:12 - pre 154 meseci
Pozdrav drugovi!

Upiso faks, tražim neki mali netbook 10.1" da ga mogu vucarat u torbi na predavanja i to. Imam Toshibu 15.6" al tad sam tražio jači da mogu igrat nove igrice tako da mu baterija i kad je bio novi nije držala više od 2 sata u idle, a niti sat ako se nešto radi.. To mi nije dovoljno, a drugo, baterija je ionako crkla pa je više nema a i velik mi je za nosit u torbi.

Sad me zanimaju neke preporuke. Zapravo za početak, jednog sam si našao. Ovaj tjedan ga dobivaju, rezervirao sam već pa kad dobiju će zvati da ga dođem pogledati i odlučim se. To je ovaj HP mini: http://eurotrade.hr/eurotrade/prikaz/prikaz.php?sifra=30719

DDR3 memorija, 250 GB na 7200rpm, LED display (mada ovo mi je ful čudno za netbook, možda greška??) 3 USB-a, baterija sa 6 čelija i gore Windows 7 starter, a cijena prava sića. Da ne govorim da najviše povjerenja dajem HP-u. Sviđa mi se i izgled a dijeluje kao prava mrcina (naravno u granicama za netbooke :) ).

Vaše mišljenje? Što se procesora tiće, reko frend da pazim koji Atom je gore, dal je novi ovaj ili ne. Pa to vas pitam :)

I dali možda imate neki prijedlog u tom cijenovnom rangu i sličnih karakteristika ili dali neko ima iskustva s ovim modelom.

Koliko može baterija da traje, ja sam čuo sa 6 čelija da ide nekih 6-7 sati.

I ako nekog zanima, laptop će mi trebat za surfanje internetom, čitanje PDF knjiga, katkad rad (održavanje i izrada web stranica, programiranje, photoshop itd.), koja manja igrica (karte nekakve kad mi je dosadno, siguran sam i da bi vrtio GTA San Andreas na low postavkama jer vrti i mom frendu netbook još slabiji) i eventualno gledanje filmova i slušanje glazbe.
...njemu i kućno zvonce zvoni u A klasi... hh
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Savjet oko netbooka

[ Pregleda: 977 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.