Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crk'o hard pod garancijom a Pakom ne postoji više

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Crk'o hard pod garancijom a Pakom ne postoji više

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

McGuffin
Saša Rančić
Beograd

Član broj: 269135
Poruke: 4
95.180.58.*



Profil

icon Crk'o hard pod garancijom a Pakom ne postoji više21.12.2011. u 18:10 - pre 150 meseci
Crk'o mi WD Caviar Blue (WD5000AAKS) koji sam kupio pre skoro dve godine u Pakomu, u bg-u u Balkanskoj.
Elem, kako mi je hard pod garancijom (3god), odem do radnje u Balkanskoj (koja više nije Pakom) i čovek tamo mi kaže kako Pakom više ne postoji, kako su im sve radnje i servisi zatvoreni već pola godine..
Zvao sam ih na 018/525-116 i niko se ne javlja.
Podaci na hardu mi nisu preterano bitni pa me vraćanje istih nešto i ne zanima. Zanima me samo da li postoji bilo kakav način da dobijem novi hard ili da ovaj popravim?


Ako je bitno kako je crk'o, znam samo da mi se par puta restartovao komp i izbacivao plavi ekran koji sam uspeo da uslikam poslednji put:

posle toga više nisam mogao da podignem sistem jer je dotični hard bio sistemski. (edit: ni BIOS ga ne vidi)


Hvala unapred za bilo kakvu pomoć/savet.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Crk'o hard pod garancijom a Pakom ne postoji više21.12.2011. u 18:58 - pre 150 meseci
Pakom postoji mada je blizu istine to što je rečeno a broj odavno nije taj, to im je bilo u starom prostoru iz koga su se odavno preselili u nove zgrade. Potraži na sajtu, imaš i telefone u Beogradu pa ih pojuri.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Crk'o hard pod garancijom a Pakom ne postoji više

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.