Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko

[es] :: Ekonomija :: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko

Strane: << < .. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 209900 | Odgovora: 2103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.05.2012. u 14:52 - pre 145 meseci
Citat:
rade.zrnic: Naravno da nerazumem,
... Izvolite, samo činjenice molim...
...
Samo fakte molim....
...
Smrt fašiz(u)mu!!

Boldovano - "nerazumem" se pise odvojeno! Ako ne razumes, informisi se, nauci! Samo cinjenice, molim!

Zacrvenjeno - Dosadio si i Bogu i narodu sa tom forom koja ti se iz samo tebi objasnjivog razloga svidela u razgovoru sa nekim pa si stekao ruznu naviku da licno dozivljeno prenosis i na komunikaciju sa drugima, ignorisuci realnu mogucnost da to nije drugima zanimljivo pa cak je i iritantno!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.05.2012. u 16:20 - pre 145 meseci
http://www.youtube.com/watch?f...yer_embedded&v=Qt_fu-ZLEY8 0:21 ja necu gmo!!!
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.05.2012. u 16:21 - pre 145 meseci
Osecaj umne velicine dok pise na taj nacin mi ostali nikad necemo moci dostici...(mislim na subjektivni osecaj umne velicine)
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.05.2012. u 16:23 - pre 145 meseci
@daco da se ne lazemo, ti bi odmah uzeo GMO da sejes samo da je dozvoljeno.
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 05:15 - pre 145 meseci
@Šćeka (ko)lektore,
ti napisa da se više nećeš obazirati na moje komentare, pa poreče...

g. @Mojsiloviću (di)rektore, opet zahvaljujem na objašnjenju. Da mi nisi objasnio kakav je moj subjektivni osećaj, možda bih i umro u neznanju.

Vratimo se temi...
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 08:09 - pre 145 meseci
Citat:
cika dacha 0:21 ja necu gmo!!!

Bre ljudi, što ste vi teške radikalno-populističke paljevine !?!
Ovom sam objasnio, pa se, ajd' iti dacho obrazuj malo.

Si ti sej'o nekad "Pioneer-a"?

Koristiš li "Singentu"?

Malo je to sve isuviše ozbiljna tema za ovakvo infantilno kreštanje.
Citat:
ivan.mojsilovic: @daco da se ne lazemo, ti bi odmah uzeo GMO da sejes samo da je dozvoljeno.

Pa i sej'o je, samo nema pojma o tome.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 12:41 - pre 145 meseci
Citat:
rade.zrnic: @Šćeka (ko)lektore,
ti napisa da se više nećeš obazirati na moje komentare, pa poreče...
...
Vratimo se temi...

To sto sam pokusao da ti ukazem na pravopisne greske se uci u najranijim razredima osnovne skole, to oni koji su isli u skolu!

Mislio sam da se necu javljati u vezi tvojih komentara ali su toliko iritantni da normalan covek nikako ne moze da ne reaguje!

Sto se tice teme, procitaj malo sta si pisao ti licno od kako si se vratio sa zasluzenog banovanja pa ces videti ko skrece sa teme i to na nekulturan i iritirajuci nacin!!!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 16:41 - pre 145 meseci
O moj @Šćeka...
nisam išao u školu; ja sam samouki bonvivan; osim onoga što me je naučila moja pokojna majka.... Naučila me je da "boldujem", podvlačim rečenicu, da naglasim onako kako me je naučio moj pokojni nastavnik srpsko-hrvatskog jezika... Nećeš mi poverovati verovatno, ne govorim "maternji" sa naglaskom na "plavetnu" boju, govorim čisti srpski jezik i znam da uključim "Laungage and Regional Setings", za razliku od tebe.
Prosto je, samo u "Start", "Contron Panel" izabereš opciju i odabereš jezik kojim želiš da se služiš... Ako ti je to komplikovano, odaberi hetitsko klinasto pismo; već sam jednome sličnom tebi preporučio način saobraćanja, more biti da ćeš se snaći; more biti da i nećeš; i ka'i nećeš...
Osim toga. rastežem žice ka' i ti...
A što su mi komentari iritantni... Pa to i hoću da uradim...
Svi Vi (evo da bude personalizacija i uvažavanje) DevanaMojsiloŠćekoOdinogardi(janci) ste obični ... biti...
Pa gde god ja to čuo i prezentovao Vama, i kako god Vi to razumeli.
Smrt fašiz(u)mu!
Pozdrav
PS.
Toliko od (ko)lektora koji se zove Spartakus...
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 17:09 - pre 145 meseci
Dodatak @šćeka,
savršeno dobro pamtim šta sam napisao; savršeno dobro pamtim šta sam priložio kao dodatak temi...
Sve što si ti uradio je samo prosto i glupo pljuvanje... Prelistaj stranice unazad... Nisi napisao ni jedan podatak ili činjenicu koja bi podastrla tvoje stanovište ili tvoje lično mišljenje. Samo baljezgaš.
Iza tebe nastupa (di)rektor g.Mojsilović... Prati ga izvesni g. iz nekog "istana" koji takođe nije "razabrao" trenutno stanje. Odin from Valhalla je posebna priča; verovatno kupuje žute autobuse po "Vaterland"-u...
Što se tiče "zaslužene zabrane" (ja volijem da to napišem na čistom srpskom jeziku), ako sam je zaslužio, neka bude...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 17:14 - pre 145 meseci
^ A sta je to "samouki balvan"?
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 17:22 - pre 145 meseci
Hehhhahhehah,
tolko si glup da ni to nerazumeš?
Pa to jebalvan...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 17:24 - pre 145 meseci
Da nisi mislio na samonikli balvan?
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 17:47 - pre 145 meseci
@Odine,
Evo ti + od mene. Ti si posebna priča.
Ide tata Haso da vidi sina Mujicu posle porođaja. Dolazi do prvih vrata i kažu mu da ode niz "džadu" do trećijeh vrata gđe piše "Mujica" Uđe jadan, i donesoše mu dva uveta na "pladnju". "Ajme sine Mujice, pa našta to ličiš" ?zakriča Haso...
Sestra veli: "Pređite sa druge strane, na to uvo nečuje..."
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 18:22 - pre 145 meseci
^ Dobar si ti za viceve.
I kao pripovijedac, a i kao materijal.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko19.05.2012. u 18:54 - pre 145 meseci
@rade.zrnic
Obzirom da je sve u temi vec receno, bar su rekli oni koji su imali sta da kazu!, moze se i po malo trolovati kad si vec ti to poceo od kada si se ukljucio posle zasluzenog banovanja!

Od mog poslednjeg posta do sada si se javio nekoliko puta i nista drugo nisi rekao osim sto si izvredjao nekoliko ucesnika teme. I to vrlo nekulturno i nevaspitano ali i bezobrazno!

Opet da kazem, kako mislis da bilo ko sa tobom bilo kako drugacije razgovara osim onako kako se ti ponasas i kako to ti radis?! Medjutim, primeti da su svi koji ti odgovaraju prilicno kulturniji i vaspitaniji i pristojniji od tebe i tako ti se obracaju. Mozda bez postovanja ali to nisi ni zasluzio. Ali niko ne koristi tvoju terminologiju i etiketiranje! Da li ti to nesto govori?! Verovatno ne jer treba biti... ali ne, ne zelim da budem kao ti u obracanju pa cu ovde, za sada, stati!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko20.05.2012. u 00:31 - pre 145 meseci
@Šćeka,
moje kućno vaspitanje mi nedozvoljava da uvredim bilo koga neizazvan; ali mi ujedno zabranjuje da i ostanem dužan. Napravi retrospektivu pa pročitaj svoje postove. Ja bih ti i po cenu života odgovorio uz malu dozu pojačanja , samo "banovanje" me baš ne zabrinjava.
Pravo rešenje je da ti sam sebi postaviš temu i da sam komentarišeš, verovatno je da ćeš se i u tom slučaju sam sa sobom "pobosti".
Pošto ti osim vređanja i glupih izjava i nisi imao šta da kažeš a očigledno i ništa ne razumeš, najbolje je da se odjaviš sa teme...
Nisi nadležan da određuješ dali je tema iscrpljena ili ne... Idi brate gudi tamo...
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko20.05.2012. u 14:49 - pre 145 meseci
Citat:
rade.zrnic: @Šćeka,
moje kućno vaspitanje mi nedozvoljava da uvredim bilo koga neizazvan; ali mi ujedno zabranjuje da i ostanem dužan. Napravi retrospektivu pa pročitaj svoje postove. Ja bih ti i po cenu života odgovorio uz malu dozu pojačanja , samo "banovanje" me baš ne zabrinjava.
Pravo rešenje je da ti sam sebi postaviš temu i da sam komentarišeš, verovatno je da ćeš se i u tom slučaju sam sa sobom "pobosti".
Pošto ti osim vređanja i glupih izjava i nisi imao šta da kažeš a očigledno i ništa ne razumeš, najbolje je da se odjaviš sa teme...
Nisi nadležan da određuješ dali je tema iscrpljena ili ne... Idi brate gudi tamo...

To, boldovano, nema veze sa domacim vaspitanjem, odnosno, ima veze sa odsustvom istog. Po cenu zivota da nesto na forumu uradis?! :)))) Ali, tebe banovanje bas i ne zabrinjava pa samo teraj dalje, prosto ti bilo! :)


Pozdrav!


EDIT
Ali, vidi se napredak, nema onoga u zagradi - znaci ipak kritika vredi!!!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko20.05.2012. u 14:52 - pre 145 meseci
Da se vratimo na temu: "Srpska srednja klasa spala na 1%"
izvor

"Ulaznu kartu u srednji sloj srpskog društva, mesečni prihod veći od 1.000 evra, ispunjava jedva 40.000 građana"
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+987 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko20.05.2012. u 14:57 - pre 145 meseci
Vec duze vreme je u Srbiji GINI coefficient ispod 35, tako da smo u sustini prilicno izjednaceni... Doduse po siromastvu...
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko20.05.2012. u 15:38 - pre 145 meseci
Pa mislim da bi tu trebalo da se dodao jos bar 50-100 hiljada ljudi koji na ovaj ili na onaj nacin imaju preko 1000 eura mesecno. Ne kazem da je onda broj dobar, ali je sigurno je bar duplo veci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ekonomija :: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko

Strane: << < .. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 209900 | Odgovora: 2103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.