Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Wirelles Karticom

[es] :: Wireless :: Problem sa Wirelles Karticom

[ Pregleda: 1073 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miodrag Lazarevic
Boreli
Boreli
Odzaci

Član broj: 321808
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Problem sa Wirelles Karticom05.03.2014. u 16:57 - pre 123 meseci
Pozdrav. Nov sam na forumu. Imam problem sa Wirelles karticom. U pitanju je stariji lap top IBM ThinkPad T40. Do pre par meseci Wirelles je radio dobro. Wirelless je radio i na Windows 7. Nakon toga se Hard Disk ostetio, i morao sam kupiti novi. Kada sam kupio novi HDD , WLAN driveri jednostavno nece da se instaliraju.Probavao sam na XP, i problem je bio sto se sada nije niti jedan driver hteo instalirati. Opet sam podigao Windows7 Tiny. Radi sve ok. Sve je drivere nasao sem WLAN.. Ovaj problem me muci vec nekoliko meseci. Dakle u Device Manageru prepoznaje Network Controller, medjutim ne zeli da instalira taj driver. Sa LAN karticom nemam problema.Ali sa WLAN imam. Molim za pomoc . Hvala
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem sa Wirelles Karticom05.03.2014. u 19:22 - pre 123 meseci
Za početak baci u đubre taj tiny šta god da je i instaliraj normalan windows. Te osakaćene verzije vrlo često ne mogu nešto da rade, izbačen im je neki deo e da bi tu napakovali neku glupost i onda čudi što ne rade. Kada instaliraš normalan windows, možemo da potražimo drajvere, ovako će verovatno da bude gubljenje vremena.
 
Odgovor na temu

Miodrag Lazarevic
Boreli
Boreli
Odzaci

Član broj: 321808
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem sa Wirelles Karticom06.03.2014. u 19:18 - pre 123 meseci
Po meni je ovaj Tiny sasvim super odradjen :) Pronasao sam drajvere za WLAN. Odradio sam to jednostavno preko Cobre :)
Tako da je ovaj problem resen :) Preporucio bi je svakome ko ima problema sa drajverima :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Problem sa Wirelles Karticom

[ Pregleda: 1073 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.