Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?

elitemadzone.org :: MadZone :: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 28879 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?11.01.2015. u 21:45 - pre 113 meseci
Citat:
Evo vidis, kao sto sam vec napisao,

Mislis NAPISALA.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3947



+9460 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?12.01.2015. u 07:48 - pre 113 meseci


Samokritični TROL. Ali takvih nema na ovom forumu, nažalost.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?12.01.2015. u 08:11 - pre 113 meseci
Bravo momci (i gospodje), ovo me je jutros nasmejalo..
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?07.07.2015. u 22:50 - pre 108 meseci
Citat:
Trolovi su natprirodna bića poreklom iz skandinavske mitologije. Golemi, povučeni, izopačeni, trolovi su uglavnom nastanjivali pećine, stenovite zabiti i močvare. Trolovi nisu marili za ljude, bili su negativna stvorenja čak do te mere da su agresivna i priglupa stvorenja vođena životinjskim instinktom. No, to je mitologija. Danas trolovi zaista postoje

Citat:
TROL (Troll)
Trol je zastrasujuce stvorenje koje moze dosegnuti visinu od 4 m, i tezinu vecu od 1 t. Podjednako se isticu golemom snagom i gluposcu, a cesto su nasilni i nepredvidivi. Trolovi potjecu iz Skandinavije, ali danas ih nalazimo i u Britaniji, Irskoj te u drugim krajevima sjeverne Europe. Trolovi se medjusobno sporazumijevaju stenjanjem koje predstavlja neku vrstu primitivnog jezika. Cak je bilo slucajeva da su neki trolovi mogli shvatiti i nauciti nekoliko jednostavnih ljudskih rijeci. Inteligentniji primjerci prolaze obuku za cuvare. Postoje tri vrste trolova: gorski, sumski i rijecni. Gorski trolovi su najveci i najopakiji. Celavi su, a koza im je blijedosive boje. Sumski trolovi imaju blijedozelenu kozu. Neki primjerci imaju cak i tanku, rascupanu kosu zelene ili smedje boje. Rijecni trolovi imaju kratke rogove, ponekad su dlakavi. Ljubicaste su boje. Cesto vrebaju ispod mostova.
Trolovi se hrane sirovim mesom. Nisu izbirljivi i jedu sve, od divljih zivotinja do ljudi.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?07.07.2015. u 22:54 - pre 108 meseci
Dobro mislim da ste rešili šta je internet trolovanje ali zašto je baš trol uzet za predstavnika tih ljudi od tolike mitologije ?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?07.07.2015. u 23:23 - pre 108 meseci
Skim pricas? Aa,sam sa sobom.Pa to ti i kazemo.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 00:27 - pre 108 meseci
To LAVE !
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 143



+2244 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 09:43 - pre 108 meseci
Kada shizofrena osoba sama sebe troluje da li to jedan ili dva trola
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 10:13 - pre 108 meseci
Kolektivna paranoje je kada u svakom diskutantu vidite mene.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 10:29 - pre 108 meseci
evo sad smo i ja i gospodin 2012 na serveru kako to ? naravno 2012 može da ima 2 kompjutera .al zar se ne vidi da je gospodin 2012 mnogo rečitiji od mene i da ima drugačiji stil pisanja. ja sam još mladi forumaš od mesec dana. i za to će neki naći odgovor kao dr. jikil i mr.hajd .mada svi mi imamo svog mister hajda koji na formu pomalo ispliva na površinu. možda je mr hajd trol ?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 10:38 - pre 108 meseci
Na forumu imamo masovnu i veoma histericnu paranoju i zbog toga treba poslati jednu muzicku cestitiku




u vezi toga ja imam da izjavim sledece:




 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 10:57 - pre 108 meseci
Ovaj madzone treba zatvoriti u radno vreme, da vidite kako bi se broj trolova desetkovao. Radite li vi bre ista u zivotu, m... vam vasu neradnicku?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 12:59 - pre 108 meseci
Citat:
HoT_Steppa: Ovaj madzone treba zatvoriti u radno vreme, da vidite kako bi se broj trolova desetkovao. Radite li vi bre ista u zivotu, m... vam vasu neradnicku?


Koji termin smatras radnim vremenom? Vidim da si ti poruku pisao u 11.57
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 15:35 - pre 108 meseci
Citat:
HoT_Steppa:
Ovaj madzone treba zatvoriti u radno vreme, da vidite kako bi se broj trolova desetkovao. Radite li vi bre ista u zivotu, m... vam vasu neradnicku?


Odama dva plusa . Pa da naravno. Za psovanje majke, i to verovatno od nekok velikog "radnika" .Da mogu da radim zar misliš da bi se smaro ovde sa likovima kao što si ti ?
Ne nemogu. Ne zato što neću već zato što mi ćale nema veze, ni ja nisam uspeo da se na vreme ubacim u neku partiju .Tako da radim s ćaletom zemlju i tad sigurno nisam na forumu . Inače završio sam fakultet.

Samo ne znam kome je ovo bilo upućenu. Definiši preciznije termin NERADNIK.

Da li sam ja neradnik zato što ne želim da odem u Beograd i radim za maximum 30 000 din (ako imam sreće) naravno najverovatnije posla neće biti cele godine jer danas vidim većina radnike zapošljava kampanjski na zakonski minimum od 3 meseca (ako se nevaram) i to ljudi koji imaju tu sreću da ih je poslodavac prijavio.
Ako nisu prijavljeni mogu da dobiju koju crvenu više ali nemaju ni zdravstveni ni penziono što je možda i bolja varijanta jer pitanje je da li će ova država biti u stanju da isplaćuje penzije .
Zdravstvo da ne pominjem Beograd još tu i tamo, a šta se radi kod nas po manjim mestima toje smešno. Ne bolujem ni od čega pa mi je smešno da se nedaj bože razbolim sigorno se ne bi smejao.

Sad da nastavim , od tih da kažemo 30 000 din ja imam da platim stan, račune i možda osnovne prehrabene namernice i to samo za mene o ženi i detetu ni ne razmišljam. Za eventualnu odeću ili bilo šta drugo morali bi da mi dotiru od kuće (valda se kod nas bilo koja odeća smatra luksuzom :))

Da ne dužim više, i onda tako dodje neki lik i psuje majku neradničku i još dobije ovacije publike kaja bilo kakav šovinizam automatski smatra nečim dobrim i patriotskim.
Stvarno kada bi mogao bez razmišljanja bi sutra zapalio odavde (sad će odgovor "pa idi"). Ako većina razmišlja na takav način mi smo u velikom problemu ,većem nego što sam ja do skoro mislio.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 16:11 - pre 108 meseci
Citat:
dusanboss: Da li sam ja neradnik zato što ne želim da odem u Beograd i radim za maximum 30 000 din (ako imam sreće) naravno najverovatnije posla neće biti cele godine jer danas vidim većina radnike zapošljava kampanjski na zakonski minimum od 3 meseca (ako se nevaram) i to ljudi koji imaju tu sreću da ih je poslodavac prijavio.

Pa ako ne zelis da ides da radis(ne samo u Beograd, bilo gde) onda i jesi neradnik.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 143



+2244 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 16:21 - pre 108 meseci
ja : Kada shizofrena osoba sama sebe troluje da li to jedan ili dva trola

on :
Citat:
2012:Kolektivna paranoje je kada u svakom diskutantu vidite mene.


Zašto ovi ulubljeni misle da se sve odnosi na njih
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 16:25 - pre 108 meseci
Citat:
dusanboss:
Citat:
HoT_Steppa:
Ovaj madzone treba zatvoriti u radno vreme, da vidite kako bi se broj trolova desetkovao. Radite li vi bre ista u zivotu, m... vam vasu neradnicku?


Odama dva plusa . Pa da naravno. Za psovanje majke, i to verovatno od nekok velikog "radnika" .Da mogu da radim zar misliš da bi se smaro ovde sa likovima kao što si ti ?
Ne nemogu. Ne zato što neću već zato što mi ćale nema veze, ni ja nisam uspeo da se na vreme ubacim u neku partiju .Tako da radim s ćaletom zemlju i tad sigurno nisam na forumu . Inače završio sam fakultet.

Samo ne znam kome je ovo bilo upućenu. Definiši preciznije termin NERADNIK.

Da li sam ja neradnik zato što ne želim da odem u Beograd i radim za maximum 30 000 din (ako imam sreće) naravno najverovatnije posla neće biti cele godine jer danas vidim većina radnike zapošljava kampanjski na zakonski minimum od 3 meseca (ako se nevaram) i to ljudi koji imaju tu sreću da ih je poslodavac prijavio.
Ako nisu prijavljeni mogu da dobiju koju crvenu više ali nemaju ni zdravstveni ni penziono što je možda i bolja varijanta jer pitanje je da li će ova država biti u stanju da isplaćuje penzije .
Zdravstvo da ne pominjem Beograd još tu i tamo, a šta se radi kod nas po manjim mestima toje smešno. Ne bolujem ni od čega pa mi je smešno da se nedaj bože razbolim sigorno se ne bi smejao.

Sad da nastavim , od tih da kažemo 30 000 din ja imam da platim stan, račune i možda osnovne prehrabene namernice i to samo za mene o ženi i detetu ni ne razmišljam. Za eventualnu odeću ili bilo šta drugo morali bi da mi dotiru od kuće (valda se kod nas bilo koja odeća smatra luksuzom :))

Da ne dužim više, i onda tako dodje neki lik i psuje majku neradničku i još dobije ovacije publike kaja bilo kakav šovinizam automatski smatra nečim dobrim i patriotskim.
Stvarno kada bi mogao bez razmišljanja bi sutra zapalio odavde (sad će odgovor "pa idi"). Ako većina razmišlja na takav način mi smo u velikom problemu ,većem nego što sam ja do skoro mislio.



Fakultet vidim po Bolonji imas, ali materijom ne baratas. Nauci prvo gramatiku za pocetak. A sto se tice kome je bilo upuceno, glavni osumnjicen se vec javio, 2012, nemam pojma ko si sad ti, uleces u temu bezveze. Imas snaznu potrebu da pravdas tvoju nezaposlenost (ne pada mi na pamet da citam ceo post), pola snage koju unosis ovde upotrebi za nalazenje posla i vec si na konju.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 16:37 - pre 108 meseci
@HoT_Steppa

Samo jos da nam odgovoris koje doba dana smatras za radno vreme i da nam kazes da li ti radis. Po svemu sudeci ispada da si sam sebi psovao majku, tako da je red da nam objasnis tu nastranost.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 16:39 - pre 108 meseci
Citat:
jovajovic100:
ja : Kada shizofrena osoba sama sebe troluje da li to jedan ili dva trola

on :
Citat:
2012:Kolektivna paranoje je kada u svakom diskutantu vidite mene.


Zašto ovi ulubljeni misle da se sve odnosi na njih


A na koga se odnosilo, kralju degena.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?08.07.2015. u 17:40 - pre 108 meseci
Znam kome je bilo upućeno ali sam se i ja našao prozvanim zato što nemam posao a voleo bih vemo da radim i da se sam izdržavam .Plus mi se nije svdela psovka čak i da nije meni upućena. A što se fakulteta tiče krenuo sam po starom programu a završio po bolnji stim što sam imao nesreću da su profesori tada pogubljeni u toj tranziciji pokupili ono što je gore za studente od oba programa. Tako da su generacije oko moje barem na FTN-u Novi Sad najjebale ko žuti. Inače završio sam mehatroniku što je fuzija mehanike,mašinstva ,elektrotehnike i programiranja. Inače veliki zzajeb za studente koji su upisali.
Što se moje gramatike tiče . Nikad je nisam voleo ,ne obraćam pažnju da sve bude pravilno, a i zabole me . Mislim da uspevam uspešno da prenesem svoje misli onima koji su u stanju i imaju želju da ih prihvate.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: TROL - sta je to trol, ko odredjuje i na osnovu cega ko je trol?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 28879 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.