Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjani istina je, Beograd se gradi

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 101729 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4785 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:06 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka:  Nego kog karaktera?

Ekonomskog.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:20 - pre 107 meseci
Nisam upucen u prilike u Vojvodini i ne znam nista u vezi samostalnosti Vojvodine, ja sam Braksija pitao u drugoj diskusiji da li je autonomas i covek rece da nije, sad iz ove diskusije potpuno razumem da on uistinu nije autonomas, ne zalaze se za autonomiju, koliko vidim zalaze se za samostalnost.
Ja redovno pratim mog omiljenog novinara Marica i tamo sam gledao nekog lika iz Vojvodine koji se zove Canak koji takodje zagovara samostalnost i vodja je neke stranke.
E ja bi iskoristio ovu priliku da dam savet svima koji se zalazu za samostalnost, ako uspete da se odvojite od Srbije prvo sto trebate uraditi je da Canka proterate iz drzave, a sa njim i Pajtica i onu popisulju sto je sada kod Vucica, a bila je u radikalima, pa je menjala deset partija.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:27 - pre 107 meseci
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka:  Nego kog karaktera?

Ekonomskog.

Da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti na osnovu toga?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:27 - pre 107 meseci
Citat:
2012: Nisam upucen u prilike u Vojvodini i ne znam nista u vezi samostalnosti Vojvodine, ja sam Braksija pitao u drugoj diskusiji da li je autonomas i covek rece da nije, sad iz ove diskusije potpuno razumem da on uistinu nije autonomas, ne zalaze se za autonomiju, koliko vidim zalaze se za samostalnost.
Ja redovno pratim mog omiljenog novinara Marica i tamo sam gledao nekog lika iz Vojvodine koji se zove Canak koji takodje zagovara samostalnost i vodja je neke stranke.
E ja bi iskoristio ovu priliku da dam savet svima koji se zalazu za samostalnost, ako uspete da se odvojite od Srbije prvo sto trebate uraditi je da Canka proterate iz drzave, a sa njim i Pajtica i onu popisulju sto je sada kod Vucica, a bila je u radikalima, pa je menjala deset partija.


Dogovoreno.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1750
*.static.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:28 - pre 107 meseci
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka:  Nego kog karaktera?

Ekonomskog.

Ispravite me ako gresim, ali ni samostalnost Crne Gore nije bila nacionalnog karaktera, vec vise ekonmsko-politickog. Srbi pravoslavci nasli ekonomsko-politickog interesa da se odvje od drugih sebi slicnih. Isto to imamo u najavi u Vojvodini.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:29 - pre 107 meseci
Citat:
2012:
E ja bi iskoristio ovu priliku da dam savet svima koji se zalazu za samostalnost, ako uspete da se odvojite od Srbije prvo sto trebate uraditi je da Canka proterate iz drzave, a sa njim i Pajtica i onu popisulju sto je sada kod Vucica, a bila je u radikalima, pa je menjala deset partija.



Hvala. Imas li neki savet pride za Albance koji sanjaju o ujedinjenu sa Kosovom?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:31 - pre 107 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka:  Nego kog karaktera?

Ekonomskog.
Srbi pravoslavci nasli ekonomsko-politickog interesa da se odvje od drugih sebi slicnih. Isto to imamo u najavi u Vojvodini.


Znaci u CG su se odvojili Srbi pravoslavci od Srbije? :D Sta to znaci, na nasu zalost, ako nam krene konacno ekonomski - evo njih nazad?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1750
*.static.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:31 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka:  Nego kog karaktera?

Ekonomskog.

Da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti na osnovu toga?

Naravno da postoji, cak mislim da ce u 21. veku vecina nezavisnosti biti formirana po tom osnovu. Naprimer, Texas vec prilicno dugo govori o odvajanju od USA, a oni su ista nacija.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4785 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:33 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka: Nego kog karaktera?

Ekonomskog.

Da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti na osnovu toga?


Naravno.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:33 - pre 107 meseci
Citat:
Braksi: a koga liboracku za CG na temi o Vojvodini, a ?


Nemoj tako, ne zna se ko ce vas priznati pre, ili oni ili Kolinda :)
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:33 - pre 107 meseci
jebotecg vise, pa koga oni zanimaju !?!
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:35 - pre 107 meseci
Citat:
Braksi: jebotecg vise, pa koga oni zanimaju !?!


Budalo, ne shvacas da ste zajedno jaci! :D :D
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:35 - pre 107 meseci
Citat:
Shadowed:

Naravno.

Ima li neki primer za to?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:37 - pre 107 meseci
Englezi su nekako i prezalili kolonije, ali BG nece Vojvodinu.

plac i skrgut zuba...
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:39 - pre 107 meseci
Citat:
Braksi: Englezi su nekako i prezalili kolonije, ali BG nece Vojvodinu.

plac i skrgut zuba...


Skotsku ce malo teze..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:39 - pre 107 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Ispravite me ako gresim, ali ni samostalnost Crne Gore nije bila nacionalnog karaktera, vec vise ekonmsko-politickog. Srbi pravoslavci nasli ekonomsko-politickog interesa da se odvje od drugih sebi slicnih. Isto to imamo u najavi u Vojvodini.


Praksa je pokazala da se niko nije pokajao sto se odvojio od Beograda, verovatno bi trebalo da se Srbija odvoji od Beograda i da joj konacno krene. Na primer odvojiti Srbiju od Beograda i Beograd proglasiti egzilom za sve ljude "cudnih shvatanja i naopakih pogleda na svet" i ko god se prepozna ostane u Beogradu i postane Beogradjanin, stariji Beogradjanin i od svojih roditelja. Beogradjani ce se baviti lelemudenjem i svi ce biti drustveno-politicki radnici i bice zaposleni u drzavnim firmama, a finansirace se od turizma, tacnije od prihoda koji budu ostvarivali od Hrvata i Slovenaca koji dolaze da orgijaju u Beogradu, a mozda dodju i Arapi i Rusi, pa bude velikih orgija i masovnog opijanja.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:40 - pre 107 meseci
Citat:
Englezi su nekako i prezalili kolonije, ali BG nece Vojvodinu.

plac i skrgut zuba...

Kakva zabluda. Pa buducoj "Samostalnoj Vojvodini" (ili kako se bude zvala, nikako da se kaze kako ce se zvati!) je u stvari najveca nada u Beogradjanima - ne znas jer ne zivis ovdi, vecina je misljenja "Nek' idu vise, da mozemo da na miru zivimo dalje!".


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:44 - pre 107 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
2012:
E ja bi iskoristio ovu priliku da dam savet svima koji se zalazu za samostalnost, ako uspete da se odvojite od Srbije prvo sto trebate uraditi je da Canka proterate iz drzave, a sa njim i Pajtica i onu popisulju sto je sada kod Vucica, a bila je u radikalima, pa je menjala deset partija.



Hvala. Imas li neki savet pride za Albance koji sanjaju o ujedinjenu sa Kosovom?


Nema ozbiljnih Albanaca koji sanjaju o,ujedinjenju sa Kosovom, niti ima ozbiljnih Kosovara koji sanjaju o ujedinjenju sa Albanijom, takvo nesto ne postoji. Ima tupsona koji pricaju o tome, ali to su uglavnom seljaci i nepismena populacija.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1750
*.static.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:44 - pre 107 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Znaci u CG su se odvojili Srbi pravoslavci od Srbije? :D Sta to znaci, na nasu zalost, ako nam krene konacno ekonomski - evo njih nazad?

Naravno, tu nema dileme, osim sto je gramaticki nekorektan kondicional, nije "ako" nego "kad". Kad bi nam tako dobro krenulo ekonomski i siptari bi caskom pocepali onu rezoluciju o nezavisnosti i napravili bilbord "Kosovo je Srbija" u centru pristine, a crnogorce, makedoncime i slovence da i ne pominjemo. Znam da ne pratis istorijske cinjenice, ali bese li ono jedna nezavisna drzava srusila berlinski zid kako bi se prikljucila drugoj uspesnijoj? JBG, tako to ide danas - jedini nacin da budes nacionalista i patriota i da se boris za ocuvanje teritorije svoje drzave je da redovno placas porez, ne radis na crno, prijavljujes kriminal i korupciju ako saznas za takve pojave, a ne da prvodis vreme na forumu govoreci da volis svoju drzavu a ovamo ne placas porez i taksu, sa policajcima se nagodis za crvenu i nemas nijedng dana legalnog radnog staza. Ja ne poznajem nikog ko po tim kriterijumima vli drzavu Srbiju vise od mene, ali eto, ne prija mi taj secaj magarca gde ja jedini pomazem drzavu, a drugi gledaju da je unistavaju neplacanjem poreza, radom na crn i nudjenjem davanjem/primanjem mita kad gde se ukaze prilika. Nije najveci neprijatelj Srbije u Pentagonu, vec u Begradu, tacnije milion najvecih neprijatelja Srbije su u Begradu. Ovo da se ukapira od reci do reci pa mozemo da nastavimo dalje sa diskusijom.
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:44 - pre 107 meseci
zvace se Republika Vojvodina, a to je puno lepse od Republika Srbija, jer je rec Srbija tako kompromitovana, da se ceo svet najezi kad je cuje.
 
+2

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 101729 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.