Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

smetaju li vam invanzivne metode reklamiranja ?

elitemadzone.org :: MadZone :: smetaju li vam invanzivne metode reklamiranja ?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11020 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4903
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+639 Profil

icon Re: smetaju li vam invanzivne metode reklamiranja ?02.10.2013. u 18:18 - pre 129 meseci
Zovu non-stop, najrazličitiji. Čudo jedno, najrađe zovu kad domaćin prilegne. Imaju i zanimljive psiho-trikove, kao... "ovaj razgovor se snima zarad sistema kvaliteta...". E, ja jedva čekam da to izgovore, a onda u jednoj rečenici izgovorim sve reči koje su obično zabranjene u školama, neće li me sami izbrisati iz imenika.


Sećam se i jednog civilizovano/spontano završenog razgovora na ovu temu:

- Gospodin taj i taj?
- Da!
- Mi smi iz firme te i te, izvučeni ste... (ovde sam je odmah prekinuo)
- Za'šta sam "izvučen"?
- (Počinje da se smeje, valjda je i sama shvatila da nećemo dalje na tu temu)
- (Smejem se i ja u cinično/prigušeno/proširenoj amplitudi)
- Doviđenja!
- Doviđenja!
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: smetaju li vam invanzivne metode reklamiranja ?02.10.2013. u 20:45 - pre 129 meseci
Meni smeta bezobrazluk, a javasluk je samo posledica.

RATEL im je propisao kada i koliko smeju da dave sa reklamama(nesto kao 7 minuta na svaki sat, pa ne sme dva puta za vreme filma...), sto se krsi, a prepodobni ratel cuti. Umesto na svaki sat, daju na 40 minuta, plus neposredno pre pocetka bloka, plus pri kraju bloka, koji moze da traje 35 minuta, i trajao bi da nije "razvucen" reklamama. Traju, naravno duze od 7, mislim i od 17 minuta..

Druga stvar je marketinsko zabaviste, mislim nemoguce je da je "skola", i nekakvi "trikovi" kada pijani tonci odsrafe zvuk na maksimum, a reklame se "proizvode" sa tablama lima ili sirenama, pa pocetak reklama deluje kao rusenje kuhinjske police.
Ne znam sta misle, da "privuku paznju"...idiotski, jedino sto izazovu je lov na daljinski i gasenje piskavih glasica i zvukova na nulu..sta zu hteli da prezentuju..nisam cuo

Sto se nekakvih "uredjivackih politika" tice, neka se dogovore sa ratelom, mislim, urednici su im ionako rodjaci i pajtosi, tako da je kvalitet musav, a "preplatu" placamo, neka se dogovore sa distributerima tv programa, kako ce da dele parice.

Ako su im reklame izvor prihoda, uz postojecu histeriju za "profitom", pa neka se bave svercom, od reklama se nece najesti hleba.
Proizvodnja i prodaja progamskih proizvoda je ono sto donosi novac, ali za to su neophodni kompetentni...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: smetaju li vam invanzivne metode reklamiranja ?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11020 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.