Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cox vs Torvalds - ko je bolji?

[es] :: Advocacy :: Cox vs Torvalds - ko je bolji?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6494 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Cox vs Torvalds - ko je bolji?30.03.2005. u 16:36 - pre 233 meseci
Citat:
Milosevic - 90%
Djindjic - 10 %
...10 godina
Toliko o populizmu!


Nisam siguran kakva je sličnost između Miloševića i Windowsa ili Đinđića i Linuxa? Svašta.
Windows je fenomenalan proizvod, a Linux je kupusara. Neki ljudi ga koriste jer je besplatan i to je sve. Da nije, niko ga ne bi ni pogledao.

Citat:
demokratija bato...3 debila nadglasaju 2 genija...


Ti znaš za neki bolji sistem? Npr. onaj po kom genije, ispostavi se kasnije, baš i nije genije kako je izgledalo :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Cox vs Torvalds - ko je bolji?30.03.2005. u 17:32 - pre 233 meseci
Citat:
degojs:Windows je fenomenalan proizvod,



Jest posebno piscima virusa, spyware-a, adware-a i ostalih gamadi...:)



Citat:
degojs:a Linux je kupusara. Neki ljudi ga koriste jer je besplatan i to je sve. Da nije, niko ga ne bi ni pogledao.



a vecina ga koristi zato sto su spoznali malo vise od "Uuuu Pera mi salje mail sa golim zenama, daj da kliknem da otvorim to" i hoce nesto korisno da urade sa svojim kompjuterom.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Cox vs Torvalds - ko je bolji?31.03.2005. u 04:46 - pre 232 meseci
Citat:
Jest posebno piscima virusa, spyware-a, adware-a i ostalih gamadi...:)

Sa druge strane, Linux nije interesantan ni njima.

Probleme ove vrste na Windowsu nemaju svi korisnici, nego oni koji su manje iskusni. Sa druge strane, na Linuxu nema pa nema ni softvera a ni podrške za hardver kao na Windowsu, bez obzira na to ko koristi taj sistem.

Doduše, na Windowsu čak i za takve ljude i te probleme ima rešenje: stavi se antivirus, antispyware i vozi prijatelju.

Citat:
a vecina ga koristi zato sto su spoznali malo vise od "Uuuu Pera mi salje mail sa golim zenama, daj da kliknem da otvorim to"

Ako neko svoju upotrebu kompjutera ograniči na to, Windows je kriv? Doduše, ako si hteo da kažeš da je za čitanje mailova i gledanje slika na Linuxu potrebno biti guru, mislim da si postigao autogol.

A o tome koliko ko "poznaje kompjutere".. bolje da ne pričamo jer mi se baš nekako čini da je Linux ekipa na ovom forumu još daleko "najslabija", uzimajući u obzir sve koji se ovde manje ili više redovno javljaju i sisteme koje koriste (Windows, Linux, Unix). Programiranje da i ne pominjemo, a i tako poslovična jaka strana Linuxovaca, administracija, čini mi se da se svela na administraciju pojedinačnih web servera (doduše i to su najčešće ljudi koji 'ladno kažu da skoro jednako koriste i Windows i Linux ili Unix). O nekim većim mrežama, jednostavno - mršavo. Otkud znam, možda i imam pogrešan utisak..

Citat:
i hoce nesto korisno da urade sa svojim kompjuterom.

Ne znam samo koje to ljude i šta na Windowsu sprečava "nešto korisnu da urade sa svojim kompjuterom"?


Brate, ti ne umeš ni zajebanciju dobro da napraviš, toliko su ofucane parole koje koristiš i toliko postaje dosadno pobijati te - čak nije ni izazov, koliko je bespredmetno i loše advokatisanje. A sa tehničke strane nikad ništa. Daće i tebi bog da nađeš posao u IT, a ne da moraš da koristiš Linux kako bi imao čim da pokažeš da o kompjuterima znaš više od onih koje kompjuteri na takav način i ne interesuju kao i da ti savest bude mirna.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.teleklik.net.

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: Cox vs Torvalds - ko je bolji?31.03.2005. u 13:11 - pre 232 meseci
Totalno diskusije ide u pogrešnu stranu a samim ti i pod katanac.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Cox vs Torvalds - ko je bolji?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6494 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.