Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom

[es] :: Fiksna telefonija :: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 25652 | Odgovora: 182 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ljubac
Cvijanovic Ljubomir
Privatnik Telekomunikacije
Borca

Član broj: 21111
Poruke: 281
91.150.107.*

Sajt: www.gtelefon.net


+10 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom24.02.2007. u 17:59 - pre 210 meseci
Citat:
latinskirecnik: Pa pomeraju se ali jako jako sporo.
Ne kazem da je sve crno ali ipak cinjenica je da i dalje postoji stotine hiljada nezadovoljnih dvojnika, i sta reci dalje?

U 21. veku mi imamo dvojnike!


E,jos kad bi postojao čarobni štapić pa preko noci svi dvojnici postanu digitalni.

To vam dodje isto kao kad bi Kinezima naredili da naprave novi kineski zid za mesec dana.Aman ljudi malo strpljenja.

I ako bas hoćete da znate,da se Telekom pita,to bi već bilo gotovo,ali pitaju se politicari.Pogledajte ko sedi u upravnom odboru,ko je u menadžmetu preduzeću i videće te sve sam stručnjak do stručnjaka.

Sve zamerke koji se na ovom 4umu upućuju na račun Telekoma jednostvno su promašili adresu.

O uticaju aktuelne politike na Telekom može se knjiga napisati.

Pozdrav
Ljubac
 
Odgovor na temu

latinskirecnik
Latinski Recnik

Član broj: 132922
Poruke: 11
195.252.85.*

Sajt: latinskirecnik.110mb.com


Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom24.02.2007. u 19:21 - pre 210 meseci
Citat:
ljubac: E,jos kad bi postojao čarobni štapić pa preko noci svi dvojnici postanu digitalni.

To vam dodje isto kao kad bi Kinezima naredili da naprave novi kineski zid za mesec dana.Aman ljudi malo strpljenja.

I ako bas hoćete da znate,da se Telekom pita,to bi već bilo gotovo,ali pitaju se politicari.Pogledajte ko sedi u upravnom odboru,ko je u menadžmetu preduzeću i videće te sve sam stručnjak do stručnjaka.

Sve zamerke koji se na ovom 4umu upućuju na račun Telekoma jednostvno su promašili adresu.

O uticaju aktuelne politike na Telekom može se knjiga napisati.

Pozdrav


Ne znam zasto govoris preko noci kada ljudi cekaju po 10 i vise godina (i ja) da dobiju digitalnu liniju i razdvajanje od dvojnika!!!

Politicari imaju dosta uticaja na Telekom ali postoje mnoge stvari koje se ne ticu politike vec direktno zavise od Telekoma.

Npr. covek podneo zahtev za dobijanje broja. Prvo su mu rekli da nema problema, da to brzo ide, i za mesec dana ce mu uvesti odnosno dati broj. Prodje mesec, dva, tri, covek opet zove, oni u njihovom stilu "pa bice"...
Napokon, covek nadje nekoga u Telekomu i da 200 eura na ruke i dobije sutradan broj.

Jer to politika ili cisti nekorektan i lopovski nacin Telekoma?!
 
Odgovor na temu

ljubac
Cvijanovic Ljubomir
Privatnik Telekomunikacije
Borca

Član broj: 21111
Poruke: 281
91.150.107.*

Sajt: www.gtelefon.net


+10 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 09:58 - pre 210 meseci
O ponasanju pojedinaca ne moze se suditi o organizaciji.Ovde pricamo o TELEKOMU a ne o nekim necasnim tipovima.

Da se razumemo,ja sam privatnik radim u telekomunikacijama,takvi tipovi su mi nelojalna konkurencija zloupotrebljavajuci instituciju u kojoj su zaposleni (cesto i ucenama i damping cenama) koristeci radno vreme ,alat opremu i vozila firme da prave biznis i pri tom ne placajuci nikakve doprinose drzave,ali znam da je stav TELEKOMA a to je zapisano u Kolektivnom ugovoru,da je zaposlenima ZABRANJENO da obavljaju (privatno) delatnost iz oblasti telekomunikacija.

Kad bi ti koji daju 200E za tel.liniju to i prijavljivali tvrdim da bi takvi pojedinci pukli otkaz po kratkom postupku.I to je stav Telekoma.

I ako se ne varam ceo Beograd treba da bude digitalizovan do kraja 2007 godine.

Pojedinci su uzimali kintu oduvek i svuda.

PS. Jer si raspolozen da zavrsis Pravni fakultet.
Ljubac
 
Odgovor na temu

bibiliemili
Beograd

Član broj: 30442
Poruke: 39
212.200.240.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 11:44 - pre 210 meseci

Niko nije gluv kao onaj koji nece da cuje Gedoras.

Da si lepo procitao sta sam napisala ne bi davao pogresne komentare.

Moje istrazivanje je pokazalo da nisu svi nezadovoljni i to sam i napisala.

A sasvim realno sam prikazala i procenat nezadovoljnih kao i razloge njihovog nezadovoljstva.

Da si neki dzek ti bi mi poslao popunjen upitnik i tu rekao sta imas da kazes i

tu korisno upotrebio svojih tri grama mozga i mozda bar mrvu pristojnosti koju ovde ne pokazujes.

U svakom zitu ima kukolja, to je pokusao Gospodin Ljuba da ti kaze, ali izgleda da ti na ovom forumu ne pripadas zitnom klasju.

Mogu ti reci da je mnogo forumasa ucestvovalo u istrazivanju i ja im se i ovim putem zahvaljujem.

I dalje sam optimista i verujem da ces i ti Gedoras shvatiti da nije sve crno ili belo...velika je paleta boja na raspolaganju svima...ajde izaberi nesto zivlje...
 
Odgovor na temu

latinskirecnik
Latinski Recnik

Član broj: 132922
Poruke: 11
*.beotel.net.

Sajt: latinskirecnik.110mb.com


Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 11:46 - pre 210 meseci
Citat:
ljubac: O ponasanju pojedinaca ne moze se suditi o organizaciji.Ovde pricamo o TELEKOMU a ne o nekim necasnim tipovima.

Da se razumemo,ja sam privatnik radim u telekomunikacijama,takvi tipovi su mi nelojalna konkurencija zloupotrebljavajuci instituciju u kojoj su zaposleni (cesto i ucenama i damping cenama) koristeci radno vreme ,alat opremu i vozila firme da prave biznis i pri tom ne placajuci nikakve doprinose drzave,ali znam da je stav TELEKOMA a to je zapisano u Kolektivnom ugovoru,da je zaposlenima ZABRANJENO da obavljaju (privatno) delatnost iz oblasti telekomunikacija.

Kad bi ti koji daju 200E za tel.liniju to i prijavljivali tvrdim da bi takvi pojedinci pukli otkaz po kratkom postupku.I to je stav Telekoma.

I ako se ne varam ceo Beograd treba da bude digitalizovan do kraja 2007 godine.

Pojedinci su uzimali kintu oduvek i svuda.

PS. Jer si raspolozen da zavrsis Pravni fakultet.


Pojedinci cine organizaciju i njihovi postupci odslikavaju organizaciju, nije organizacija neka apstraktna misao da se o njoj sudi odvojeno.

Kome da prijavis takve tipove? Telekomu sigurno ne, jer bi onda morao verovatno da das i jos jedno 500 evra da taj bude otpusten.

Videces kad dodje kraj 2007. godine Telekom ce objaviti neke sitne uspesne procente digitalizacije i objavice da ce Beograd biti digitalizovan krajem 2008. godine a krajem 2008. godine...

 
Odgovor na temu

latinskirecnik
Latinski Recnik

Član broj: 132922
Poruke: 11
*.beotel.net.

Sajt: latinskirecnik.110mb.com


Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 11:48 - pre 210 meseci
Citat:
bibiliemili: Niko nije gluv kao onaj koji nece da cuje Gedoras.

Da si lepo procitao sta sam napisala ne bi davao pogresne komentare.

Moje istrazivanje je pokazalo da nisu svi nezadovoljni i to sam i napisala.

A sasvim realno sam prikazala i procenat nezadovoljnih kao i razloge njihovog nezadovoljstva.

Da si neki dzek ti bi mi poslao popunjen upitnik i tu rekao sta imas da kazes i

tu korisno upotrebio svojih tri grama mozga i mozda bar mrvu pristojnosti koju ovde ne pokazujes.

U svakom zitu ima kukolja, to je pokusao Gospodin Ljuba da ti kaze, ali izgleda da ti na ovom forumu ne pripadas zitnom klasju.

Mogu ti reci da je mnogo forumasa ucestvovalo u istrazivanju i ja im se i ovim putem zahvaljujem.

I dalje sam optimista i verujem da ces i ti Gedoras shvatiti da nije sve crno ili belo...velika je paleta boja na raspolaganju svima...ajde izaberi nesto zivlje...


Pa ako je stotine hiljada dvojnika uslo u procenat zadovoljnih korisnika onda mozda i postoji neka nada...
 
Odgovor na temu

bibiliemili
Beograd

Član broj: 30442
Poruke: 39
212.200.240.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 11:53 - pre 210 meseci

U pravu si LR..

o tome i pisem...kako da se stvari promene na bolje...

naravno da dvojnici nisu zadovoljni...
 
Odgovor na temu

latinskirecnik
Latinski Recnik

Član broj: 132922
Poruke: 11
*.beotel.net.

Sajt: latinskirecnik.110mb.com


Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 12:09 - pre 210 meseci
Citat:
bibiliemili: U pravu si LR..

o tome i pisem...kako da se stvari promene na bolje...

naravno da dvojnici nisu zadovoljni...


Ne verujem, zaista sam totalni pesimista u pogledu Telekoma.

Jer kada budu uveli digitalne centrale svet ce uveliko imati ADSL 2 a kod nas ce korisnici opet biti u zaostatku i opet ce nastati problem.

A kada bude bio u svetu ADSL 10 korisnici ce verovatno (ako i dalje bude postojao monopol Telekoma) da se bore kao danas dvojnici za uvodjenje ADSL-a 2.

Nema nista bez druge firme, to je jednostavno istina.
 
Odgovor na temu

ljubac
Cvijanovic Ljubomir
Privatnik Telekomunikacije
Borca

Član broj: 21111
Poruke: 281
91.150.107.*

Sajt: www.gtelefon.net


+10 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 16:41 - pre 210 meseci
Citat:
latinskirecnik: Ne verujem, zaista sam totalni pesimista u pogledu Telekoma.

Jer kada budu uveli digitalne centrale svet ce uveliko imati ADSL 2 a kod nas ce korisnici opet biti u zaostatku i opet ce nastati problem.

A kada bude bio u svetu ADSL 10 korisnici ce verovatno (ako i dalje bude postojao monopol Telekoma) da se bore kao danas dvojnici za uvodjenje ADSL-a 2.

Nema nista bez druge firme, to je jednostavno istina.



Ovako moze da napise samo neko ko se zove LR

PA već 6 meseci u radu su ADSL2+ uredjaji.Pa i ja ga imam i jos oko 30000 korisnika ADSL-a.

A ako pitas sto nepuste ADSL2+ u fullu,onda trreba pitati i ostale provajdere sto ga ne pustaju,a mogu sutra ako hoće.
Ljubac
 
Odgovor na temu

latinskirecnik
Latinski Recnik

Član broj: 132922
Poruke: 11
195.252.85.*

Sajt: latinskirecnik.110mb.com


Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 16:54 - pre 210 meseci
Citat:
ljubac

PA već 6 meseci u radu su ADSL2+ uredjaji.Pa i ja ga imam i jos oko 30000 korisnika ADSL-a.

A ako pitas sto nepuste ADSL2+ u fullu,onda trreba pitati i ostale provajdere sto ga ne pustaju,a mogu sutra ako hoće.


Ne znam ja o cemu ti pricas, ja sam na (SMIN) Dial-upu 33.6 kbps.

Kada budem imao digitalnu liniju znacu sta je to.

Mislim da bi bilo posteno od doticne osobe iz Telekoma da bar posalje dinamiku odnosno plan uvodjenja digitalnih brojeva po opstinama da bi bar mi beznadezni korisnici Interneta imali bar neku predstavu o tome.

 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 16:55 - pre 210 meseci
@ljubac

Sve te firme što pominješ su velika državna preduzeća, koja posluju zahvaljujući monopolu koji imaju, i naravno da je normalno da su ljudi nezadovoljni radom istih. Ja sam se pre koji mesec prijavio za adsl, kod telekoma, iako znam da imam pcm, i nisam dobio na mail ni odgovor da nema tehničkih mogućnosti, Bar toliko sam očekivao, ali valjda se nema vremena za to. Radi se punom parom, kad se uvede adsl svim radnicima telekoma, pa onima što su slali "kovertiran" zahtev (tj molbu), možda i dobijem odgovor - da nema tehničkih mogućnosti. :)

Citat:
ljubac: PA već 6 meseci u radu su ADSL2+ uredjaji.Pa i ja ga imam i jos oko 30000 korisnika ADSL-a.
A ako pitas sto nepuste ADSL2+ u fullu,onda trreba pitati i ostale provajdere sto ga ne pustaju,a mogu sutra ako hoće.


Mda, mogu i voipom da se bave, sutra, tačnije malo sutra. Nego šta su adsl2+ uređaji? Oni hijawata modemi? Imam ja rockwel uređaj, znaš kako radi na pcm-u. K'o sat, nekad se kačim i na 14.400...
 
Odgovor na temu

Gedoras

Član broj: 131793
Poruke: 90
80.93.225.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 17:21 - pre 210 meseci
Ok ljubac, znamo za koga radis i da si placen da lazes.

Nisam cuo za tog KaraDJica.
Everything is average nowadays.

 
Odgovor na temu

Guda
Dejan Guduric
GUDATRONIC
Novi Sad

Član broj: 80633
Poruke: 248
*.041net.co.yu.



+4 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 19:01 - pre 210 meseci
Citat:
Gedoras: Ok ljubac, znamo za koga radis i da si placen da lazes.


Šta je čovek slagao? Šta je u loše u tome biti privatnik i baviti se montažom i održavanjem telekomunikacione opreme?

@bibiliemili

Vidim da je anketa imala uspeha, zbog čega mi je drago, da li su rezultati negde objavljeni?
 
Odgovor na temu

bibiliemili
Beograd

Član broj: 30442
Poruke: 39
212.200.240.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 20:29 - pre 210 meseci

Dejane,

nisam jos objavila rezultate.

To ce biti deo magistarskog koji mora biti dostupan javnosti mesec dana pre odbrane...pa da ispostujem proceduru.

Hvala na podrsci.
 
Odgovor na temu

bibiliemili
Beograd

Član broj: 30442
Poruke: 39
212.200.240.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 20:41 - pre 210 meseci

Mitar 1982....veliko je interesovanje ( cak je i Gedoras trazio ADSL od obozavane mu firme :-) ) pa se postuje princip -ko se prvi javio...
doci ces i ti na red..zato nisi dobio negativan odgovor..videces..:-)

Gedoras...ti si ipak ostao u jednoj boji...a nisi ni dzentlmen...



 
Odgovor na temu

ljubac
Cvijanovic Ljubomir
Privatnik Telekomunikacije
Borca

Član broj: 21111
Poruke: 281
91.150.104.*

Sajt: www.gtelefon.net


+10 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 20:58 - pre 210 meseci
Citat:
Gedoras: Ok ljubac, znamo za koga radis i da si placen da lazes.

Nisam cuo za tog KaraDJica.


Odlicno zapazanje.
Mene placaju par stotina ZADOVOLJNIH korisnika mojih usluga,sem toga ja sam na ovom forumu potpisan imenom i prezimenom,brojevima telefona i svim podacima,kolege iz branse me odlicno poznaju ko sam i sta sam,stojim iza svake moje reci napisane na ovom forumu,za razliku od anonimusa koji se pojavljuju na ovom forumu i koji koriste stil govora kao da su forumsku skolu ucili na forumu B-92.

Citat:
mitar1982: @ljubac

Sve te firme što pominješ su velika državna preduzeća, koja posluju zahvaljujući monopolu koji imaju, i naravno da je normalno da su ljudi nezadovoljni radom istih. Ja sam se pre koji mesec prijavio za adsl, kod telekoma, iako znam da imam pcm, i nisam dobio na mail ni odgovor da nema tehničkih mogućnosti, Bar toliko sam očekivao, ali valjda se nema vremena za to. Radi se punom parom, kad se uvede adsl svim radnicima telekoma, pa onima što su slali "kovertiran" zahtev (tj molbu), možda i dobijem odgovor - da nema tehničkih mogućnosti. :)



Mda, mogu i voipom da se bave, sutra, tačnije malo sutra. Nego šta su adsl2+ uređaji? Oni hijawata modemi? Imam ja rockwel uređaj, znaš kako radi na pcm-u. K'o sat, nekad se kačim i na 14.400...


Drago mi je da je ovde covek sa imenom i prezimenom i bice mi stvarno drago da proforumisemo malo.
Prvo da ti malopojasnim stvari onda mi posalji mailom podatke i broj zahteva i dobićeš sve sto ti treba.Čisto da dokažem ko je ko.

Kao prvo ADSL2+ nisu samo oni hijaavata modemi ima tu i nesto drugo.Nisi valjda mislio da se CISKO oprema pravi u Silikonskoj Dolini i da je IBM jos uvek u vlasnistvu Amerikanaca.

Ako se ne varam negde sam procitao cini mi se da si iz Bloka 30.Evo ti info iz prve ruke da te uverim da nije samo telekom kriv za usporenu digitalizaciju.

U tom bloku podizvodjač je dobio u septembru mesecu posao da zameni postoječe kablove novim duplo većeg kapaciteta.Posao jos nije gotov.Zašto.Iako je postojala dobra volja i ugovorna obaveza podizvodjača da posao obavi za 1 mesec raznim smicalicama ljudi koji stanuju u tim zgradama oni jednostavno ne dozvoljavaju da se radi.Isključuju struju u zajedničkim prostorijama tražeći nenormalnu naknadu za utrošenu struju iako rade samo bušilice i reflektor,Garaže kroz koje prolaze kablovi se ne otvaraju,pozivaju miliciju ako se buši posle 15 časova jer se remeti kućni red,ne dozvoljavaju smestaj bubnjeva sa kablovima u zajedničkim prostorijama jer tu drže kupus pa da im valjda neko ne ukrade,pozivaju policiju misleći da neko krade kablove iako su na ulazima uredno zalepljena obaveštenja o izvodjenju radova,pozivaju inspekciju ako se kopa po zelenoj površini,obično neznaju gde su ključevi od prostorija u kojima je izvodni orman i kad im se telefon "pokvari" odmah ga pronadju i sl.
Sa istim problemima se suočavaju i ekipe koje rade u drugim delovima grada.

Što se tiče "velikih državnih preduzeća" koje pomenuh da postoje ljudi koji su nezadovoljni njihovim uslugama,zaboravih da dodam jedno koje je bilo vrlo aktuelno ovih dana po štampi a to je SBB pa šta god to značilo.

E sad me više mrzi da kucam
pozdrav

[Ovu poruku je menjao ljubac dana 26.02.2007. u 22:18 GMT+1]
Ljubac
 
Odgovor na temu

ljubac
Cvijanovic Ljubomir
Privatnik Telekomunikacije
Borca

Član broj: 21111
Poruke: 281
91.150.104.*

Sajt: www.gtelefon.net


+10 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 21:10 - pre 210 meseci
Citat:


Gedoras...ti si ipak ostao u jednoj boji...a nisi ni dzentlmen...


Posle 1964 godine vrsta ljudi rodjenih na beogradskom asfaltu,oni koji su znali da zaštite slabije,veliki kavaljeri i džentlmeni ,čeličnih pesnica i velikog srca,se ne radjaju više.

Sudeći po profilima neki su odrasli na turskoj kaldrmi.

poz
Ljubac
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.net
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 21:29 - pre 210 meseci
Kad li će ADSL do mene da stigne, i dokle ću da koristim najskuplji internet
na svetu, uz to i najnekvalitetniji !!!!!
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.net
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 21:34 - pre 210 meseci
šta da ti kažem. ja imam brzinu 52 kbps . držim se. Džaba mi digitalna
centrala, listing, i moj račun, kad nemam ADSL a imam digitalnu već devet
meseci. Dobiću valjda ADSL do dve hiljade dvadesete, ili ako se udam za neku
devojku u gradu i centrali gde ima ADSL...
Poverljivi izvir iz telekoma, rekoa mi je u novembru, da će ADSL kod mene
doći u martu. Pa, mart polako dolazi, videćemo koliko je informacija bila
tačna.
 
Odgovor na temu

ljubac
Cvijanovic Ljubomir
Privatnik Telekomunikacije
Borca

Član broj: 21111
Poruke: 281
91.150.104.*

Sajt: www.gtelefon.net


+10 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom26.02.2007. u 21:39 - pre 210 meseci
Citat:
agasoft: šta da ti kažem. ja imam brzinu 52 kbps . držim se. Džaba mi digitalna
centrala, listing, i moj račun, kad nemam ADSL a imam digitalnu već devet
meseci. Dobiću valjda ADSL do dve hiljade dvadesete, ili ako se udam za neku
devojku u gradu i centrali gde ima ADSL...
Poverljivi izvir iz telekoma, rekoa mi je u novembru, da će ADSL kod mene
doći u martu. Pa, mart polako dolazi, videćemo koliko je informacija bila
tačna.


Koliko ja znam prilaze ti polako.U Prokuplju provereno radi.
Ljubac
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 25652 | Odgovora: 182 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.