Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5681 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zivanicd
Dejan Zivanic
KLADOVONET ISP
Kladovo

Član broj: 137218
Poruke: 1129
*.CyberCity.KladovoNet.Com.

Sajt: www.kladovo.net


+139 Profil

icon Re: Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???24.01.2012. u 16:20 - pre 149 meseci
Evo ceo dan smo na hotelu...

Mogu da kazem da pojma nemam sta je...

Noise mi na karticama ide do -70 ?!?!?!?

Ni jedan klijent nece da mi se asocira. Cak i klijenti koji su zakaceni i imaju SNR 30 i ccq 100 nemaju saobracaj...

Menjao sam i kablove i kartice i antene.... nisam pametan...

Od jutros od 7 smo ovde i nismo se pomerili sa mrtve tacke.

Izbacio sam 3 kartice iz PCa u AH rb jer sam mislio da mozda PC ne moze da hendluje tolike interapte ali nije to...

Nesto je u vazduhu najverovatnije...
 
Odgovor na temu

tandrkalo1
Milan Ergelasev
Novi Sad

Član broj: 269296
Poruke: 268
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+21 Profil

icon Re: Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???24.01.2012. u 16:31 - pre 149 meseci
I ja sam imao slican problem sve do pre pola sata, jednostavno se sve vratilo u normalu, najverovatnije ovo sto su objavili u vestima.
I nisam imao problem samo ovde, dosta masia re jednostavno resetovalo vise puta iako imaju ups uredjaje.
 
Odgovor na temu

Grof Alexandar
Alexandar Djordjevic
ing.poslovne informatike
Zemlja dembelija :))

Član broj: 250744
Poruke: 78
82.117.203.*

Sajt: www.google.com


+1 Profil

icon Re: Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???24.01.2012. u 18:23 - pre 149 meseci
Recept za novonastale smetnje, ne dirati nista, ostaviti da sve pocrkava sto treba i kad prodje ovo ludilo, izaci na teren i menjati. U medju vremenu obavestiti korisnike. Nesto su i na TV javili za to tako da verovatno veci deo korisnika vec i pretpostavlja sta je u pitanju.
 
Odgovor na temu

zivanicd
Dejan Zivanic
KLADOVONET ISP
Kladovo

Član broj: 137218
Poruke: 1129
*.CyberCity.KladovoNet.Com.

Sajt: www.kladovo.net


+139 Profil

icon Re: Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???24.01.2012. u 20:00 - pre 149 meseci
...... samo sto je mojim korisnicima to malo teze "objasniti"...

Sve u svemu.... 12 sati sam bio na hotelu, sve sam promenio i opet sam na pocetku... neke antene mi se lagano stabilizuju... ali ludilo je veliko...


 
Odgovor na temu

tandrkalo1
Milan Ergelasev
Novi Sad

Član broj: 269296
Poruke: 268
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+21 Profil

icon Re: Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???24.01.2012. u 21:47 - pre 149 meseci
Primetio sam da problema nema tamo gde na antenama imam surge supressor ili je na neki nacin uzemljen dipol antene, tj spojen na masu.
Svugde ostalo je zezalo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: Neverovatno čudno, nasumično pucanje dobrog linka???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5681 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.