Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 280143 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
217.26.75.*



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 17:42 - pre 184 meseci
Citat:
zaraza: Tacno.
I gde si se ti i na koji komentar (i kome) ubacio i sta si pisao? Da li treba da citiram jednu po jednu poruku i docrtam sta treba?
Mislim, ako je ovo tvoje zajebancija, onda ok, ali ako ti stvarno nije jasno o cemu ja govorim, onda itekako imas problem sa kapiranjem vrlo jednostavnih stvari.


Ubacio sam se na komentar kome nije ni mesto ovde... tj... cela ta zapocheta pricha... ali ti to do sad nisi mogao da skapirash.

Dovidjenja.
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 18:14 - pre 184 meseci
Citat:
Nakon toga se prave kolachi,
mota se, puni se pajp,
whatever..

Dakle,
sunce (a lot of it),
voda i bird poo.
I vasha poljoprivredna sposobnost....
Citat:
Ubacio sam se na komentar kome nije ni mesto ovde... tj... cela ta zapocheta pricha... ali ti to do sad nisi mogao da skapirash.
Molim prevodioca :) Ne mogu da pratim tok radnje :)
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
217.26.75.*



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 18:33 - pre 184 meseci
Citat:
mrkii: Molim prevodioca Ne mogu da pratim tok radnje


Manje alkohola i sve tje biti u redu... i josh jednom ti kazem... drz se ti svog doktorata...

Nije ovo za tebe... aj sad polako... Dovidjenja.
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 19:00 - pre 184 meseci
Alkohol ne pijem, doktorat odbranjen davno

Nego, idi i vec jednom instaliraj Fedora/Linux na 5 rachunara i podesi ih da rade sa aplikacijama koje se koriste u firmi u kojoj radis. Pretpostavljam da si pre svega toga vec izasao i popushio dzok
I dovidjenja vec jednom
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.138.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 20:32 - pre 184 meseci
Ja samo da kazem VUTRA NE NIKADA ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
212.200.192.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 20:48 - pre 184 meseci
Citat:
ptak 13.: Ja samo da kazem VUTRA NE NIKADA ! ! !


... nego hamburgeri i mrs, a?
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
212.200.193.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 21:05 - pre 184 meseci
Citat:
musicmaster: ... nego hamburgeri i mrs, a?


Sta li si hteo ovim reci nije mi jasno.....mogu samo da naslutim sta si mislio....svejedno raspravljati se na forumu je isto kao i trkati se na trci za retardirane, cak i ako pobedis, ostajes retardiran :)

po meni to je g**** koje moze samo da skodi, da sprzi i ono mao mozga sto imaju oni koji je koriste. Ja licno ne vidim nijedan razlog konzumirati, cigarete i narkotike, ali ok, to je moje misljenje ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

pimbe
Oilfield Engineer

pimbe
Član broj: 152004
Poruke: 73
*.atwd.com.

ICQ: 666


+14 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 21:12 - pre 184 meseci
ima puno retarda koji svasta nesto tvrde, savetuju i postuju tamo gde im nije mesto . . .
POWERBOAT :)
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
212.200.193.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 21:29 - pre 184 meseci
WOW kako spektakularno misljenje imaju neki ovde. Znaci idemo, napred narkosi, napred droga....ovo nije Amsterdam, ovo je ipak Srbija.....
Jos malo pa imamo legalne pedere, sad jos samo fale i narkomani.....covece jednoga dana ce me biti sramota stvarno da kazem gde sam rodjen ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 21:31 - pre 184 meseci
Citat:
covece jednoga dana ce me biti sramota stvarno da kazem gde sam rodjen ! ! !


Zbog legalnih pedera, a? :) Imam predlog za tebe posto Srbija definitivno polako klizi u sodomu i gomoru... preseli se u Iran, tamo se zivi po tvojim pravilima i vrlo verovatno se nece menjati u sledecih par decenija - milina, nece te biti sramota i sve super :)

Nego meni nikako ne ide u glavu - zasto bi tebe bilo sramota sto neko drugi legalno pusi vutru (ili zato sto je homo a legalno :-)... Ne kontam, mislim OK bilo bi te sramota da TI pusis vutru, to i razumem...

Ali ne kontam ljude koji bi DRUGIMA da zabranjuju...

Ne, ozbiljno - ne zajebavam se, sta tebe toliko dotice to sta drugi rade da te je cak i sramota? Pitam posto meni nikad nije padalo na pamet da drugima branim nesto ili da im propisujem kako treba da zive, niti me tangira sta oni rade... ?

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
212.200.193.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 21:42 - pre 184 meseci
@Ivan Dimkovic
Brate samo da ti odgovorim i ne znam da li cu pisati jos ovde, mozda, ali da cu gledati temu svakako.

Pazi ti si stariji od mene, mozda imas i dete, imaces , nbt. Da li mislis da je u redu da tvoje dete ide iz skole kuci ili obratno i da ga ulicom presrecu narkomani, ili homici a....fino lepo, zanimljivo a...nije ni jedno od toga, daleko da je lepo a jos manje zanimljivo. Voleo bi da vidim tebe u situaciji da se tvoje dete, zena, neko blizak zadovoljava marihuanom ili da je nedaj boze homo..... ako im je do homoseksualnih nagona brate neka idu tamo gde ih niko ne vidi pa neka se zadovolje, a moj savet im je neuropsihijatrija....a i ovi sto duvaju nisu za nigde dalje nego do psihijatrijske klinike. JBT koliko ih je kod mene u skoli navuceno na sve i svasta, i misle OK su, super, likovi..... Za moje bolje i bolje onih koji su mladji, ja sam za to da se ni jedno ni drugo ne legalizuje.

Ako se neko pronasaou ovome oko neuropsihijatrije umesto da se busa neka je poseti, topao savet s`moje strane ! ! !

Sto me je sramota, pa brate kome god pomenes da si sa EX YU prostora onma toj osobi padnu na pamet razna sranja i zajebancije....zbog toga brate, samo nam jos homo i droga fale legalno i da zapevamo igrale se delije....ma sve super, lepo, samo napred ! ! ! !


Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 21:53 - pre 184 meseci
Citat:
Da li mislis da je u redu da tvoje dete ide iz skole kuci ili obratno i da ga ulicom presrecu narkomani, ili homici a....

A da li mislis da je u redu da ga presrecu pusaci, alkoholicari, navijaci...

Sta mislis o tome ?
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 22:00 - pre 184 meseci
Citat:
@Ivan Dimkovic
Brate samo da ti odgovorim i ne znam da li cu pisati jos ovde, mozda, ali da cu gledati temu svakako.

Pazi ti si stariji od mene, mozda imas i dete, imaces , nbt. Da li mislis da je u redu da tvoje dete ide iz skole kuci ili obratno i da ga ulicom presrecu narkomani, ili homici a....fino lepo, zanimljivo a...nije ni jedno od toga, daleko da je lepo a jos manje zanimljivo.


Hm, ako tako razmisljas bojim se da ce ti imanje dece biti totalna paranoja... Mozes misliti koliko tek alkoholicara, pedofila, bolesnih navijaca, siledzija itd... prolazi ulicom. Zamisli! Da li te je sramota i zbog njih?

Btw, sta je tacno problem sto "homic" prolazi pored deteta... U mom recniku, "homic" != "pedofil" - mozda si mislio na ovo drugo? Ako nisi, mislim da imas veliki problem sa nekim pojmovima, homici i lezbejke ne salecu decu.

Preterujes. Uzgred, konzumiranje trave ima daleko manji uticaj na psihomotorne sposobnosti od alkohola, a takodje ne unistava socijalni i porodicni zivot za razliku od alkohola...

Tako da, za tvoje potencijalno dete - cenim da postoji daleko veci rizik, i - konsekventno za tebe, "stvar od koje se stidis" od vutre... i homica :) Iskreno, definitivno mislim da si u nezavidnoj situaciji zbog toga kako ovaj svet funkcionise ;).

Citat:

Voleo bi da vidim tebe u situaciji da se tvoje dete, zena, neko blizak zadovoljava marihuanom ili da je nedaj boze homo..... ako im je do homoseksualnih nagona brate neka idu tamo gde ih niko ne vidi pa neka se zadovolje, a moj savet im je neuropsihijatrija....a i ovi sto duvaju nisu za nigde dalje nego do psihijatrijske klinike. JBT koliko ih je kod mene u skoli navuceno na sve i svasta, i misle OK su, super, likovi..... Za moje bolje i bolje onih koji su mladji, ja sam za to da se ni jedno ni drugo ne legalizuje.


Za vutru... ne vidim zasto bih imao bilo kakav problem. Ovde gde zivim je vutra legalna, a kada odem poslom u Amsterdam tesko je i izbeci da ne popusis koju sa prijateljima... sta bih radio da mi zena pusi vutru? Trazio bih joj cim :)

Sto se deteta tice, da, imao bih problem da pusi ili pije blag alkohol pre 16-te - pa bih isto tako imao problem i da pusi vutru. Posle 18-te... daleko bih pre voleo da pusi vutru nego da se napija ili da pusi cigarete, iskreno.

A homo.. Pazi, ako bi moja zena bila homo... pitao bih je da dovede devojku ;-))) Dete? Ja sam vidis, malo drugacije naucen, pa mislim da je seksualna orijentacija urodjena stvar - tako da ne bih mislio apsolutno nista po tom pitanju, bilo bi mi bitno samo da je moje dete srecno u zivotu. Biti "homo" ne smatram nikakvim hendikepom ili bolescu. Mislim, licno bih voleo da ako je musko bude musko isto kao sto bih voleo i da ne bude... sta znam, pevac.. ali to su moje zelje, ako one ne budu ispunjene, nije da cu da skacem sa mosta.

Citat:
Ako se neko pronasaou ovome oko neuropsihijatrije umesto da se busa neka je poseti, topao savet s`moje strane ! ! !


Au... ako ti medju tvojim sagovornicima vidjas "homice" - cenim da na toj "neuropsihijatriji" treba da postoji rezervisano mesto - za tebe ;-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
212.200.192.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 22:12 - pre 184 meseci
Citat:
Ako se neko pronasaou ovome oko neuropsihijatrije umesto da se busa neka je poseti, topao savet s`moje strane ! ! !


I to shto kazesh.
Zashto da neko platja ili da se snalazi za psihoaktivne supstance,
dal' to bio legalni alkohol ili nelegalna vutra,
kad moze da ode na psihijatriju i da uz malo sretje dobije,
sve shto mu treba uz recept za mnogo manje para?

BTW, kako je na psihijatriji?
Ili na neuro-psihijatriji?

Chuo sam da imaju strava lekove, TE_BRAAA,,,
A svi legalni na preporuku osoba u belim mantilima.
(Uz samo malo truda)



Zvak, zvak, njam, bluuuuurpppp!...
 
0

pimbe
Oilfield Engineer

pimbe
Član broj: 152004
Poruke: 73
*.atwd.com.

ICQ: 666


+14 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv19.03.2009. u 22:13 - pre 184 meseci
Ura za Iran . . .
POWERBOAT :)
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
93.86.159.*



+172 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 00:58 - pre 184 meseci
Citat:
.....Uzgred, konzumiranje trave ima daleko manji uticaj na psihomotorne sposobnosti od alkohola, a takodje ne unistava socijalni i porodicni zivot za razliku od alkohola...

Previdjas par bitnih stvari:
- Alkohol je legalan, lakse ga je nabaviti, ukorenjen je ovde, i cesce se konzumira i u vecim kolicinama
- Trava nije legalna, ne nabavlja se bas lako, zato se i redje konzumira, a i u manjim kolicinama od alkohola
Poenta je da ove dve stvari nemaju jednak tretman i ne posmatraju se u istim okolnostima u brojnim diskusijama, pa i u ovoj, te odatle i ovako pausalne ocene, alkohol unistava drustveni zivot, trava ne; alkohol ubija psihomotorne sposobnosti vutra ne i sl.
Glupo je porediti ljude koji ponekad popuse koji dzok sa teskim alkosima, osim ako se to ne radi sa ciljem da se nesto prikaze u znatno drugacijem svetlu.
Isti je slucaj sa duvanom i vutrom. Duvan je vrhunski stetan, stravicna zavisnost (gora i od heroinske i sl.), vutra je nesto naj naj, ali kad je duvan u pitanju, po default-u se ubija 10+ pljuga dnevno, a dzokavac smotan u onu malu rizlu ide i na 3 coveka. 1/3 necega za sta je aksiom da je totalno neskodljivo po coveku naspram 10 i vise komada necega za sta se tvrdi da je najvece zlo ikada, pa ima li to smisla???
Unisteni drustveni i porodicni zivoti?
Kod vecine alkoholicara da. Sacekajmo da se trava legalizuje i omasovi njena upotreba i ovde, cenim da ce unistenih socijalnih i porodicnih zivota biti podjednak broj na "obe strane". Isti je slucaj i sa psihomotornim sposobnostima.


[Ovu poruku je menjao commissar dana 20.03.2009. u 02:51 GMT+1]
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 06:54 - pre 184 meseci
Citat:

Da li mislis da je u redu da tvoje dete ide iz skole kuci ili obratno i da ga ulicom presrecu narkomani, ili homici a....fino lepo, zanimljivo a...nije ni jedno od toga, daleko da je lepo a jos manje zanimljivo.


Ne bih rekao da je ovo uobicajena situacija :)
Narocito da decu po ulici presrecu homici :):)

Citat:

Ubacio sam se na komentar kome nije ni mesto ovde... tj... cela ta zapocheta pricha... ali ti to do sad nisi mogao da skapirash.

Dovidjenja.


Hm, da, al to ti nije smetalo da me napadnes iako je savrseno jasno sta sam ja i zasto napao :)

 
0

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.197.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 08:19 - pre 184 meseci
Toliko toga je ovde "van teme"( u prevodu"off topic"...) da sam siguran da ovo neće biti višak.

Citat:
Ne bih rekao da je ovo uobicajena situacija :)
Narocito da decu po ulici presrecu homici :):)


Veoma sumnjiv stav,mišljenje,zaključak,šta li već...
Ali,moram"verovati",NAUČNI METOD nije šala...

ubr,znaš li da mi objasniš pojam "supozitorija"...

moooilm teee...
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 08:51 - pre 184 meseci
@commissar,

Kao sto znas, postoje zemlje gde je trava odavno legalna.. Rizici po socijalni zivot, porodicu i sl... su vec imali dovoljno vremena da se manifestuju. I, ne, ocigledno su daleko ispod thresholda socijalne prihvatljivosti.

Plus, jos ne videh puno dokaza da je profil rizika trave iole blizu profila rizika alkohola... Stavise, za lecenje od alkoholizma ili zavisnosti od nikotina postoji citava industrija - dok ne primetih nesto da u tim zemljama lepe reklame za odvikavanje od marihuane :)

Mozda postoji neki razlog...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 08:59 - pre 184 meseci
O cemu ti to Kosut?
O svom dedi koji je iznenadu umro sa svojih 120 godina?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 280143 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.