Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 280197 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 22:59 - pre 184 meseci
Citat:
Be_HappY: Ich ti ne kapirash... ili ne zelis :D

Ko je poredio jedno pivo sa jednim dzointom? Aj kazi mi mister smart sine? Ne mozesh meshati babe i zabe... ne postoji jedinica mere... jednostavno je alkohol VETJI I SIGURNIJI UBICA od Cannabisa.
Alkohol je na izvolte svima zato shto imamo retardiranu drzavu, zakonodavstvo, sud, policiju i drzavnike. Nema Cannabis veze sa tim.


Pa to i ja pitam, po kom je to osnovu dzoint bezbedniji/manje skodljiv od npr. piva? Kako se to mjeri? Ili je to samo onako, da se kaze?

Kada se overdoziras pivom, zavrsis u bolnici ili na groblju. Takvih slucajeva je bilo.
Kada se dovoljno doziras kanabisom (ajde da prihvatim da tu nema fizickog overdoza), uzmes pistolj i ubijes nekog. Takvih slucajeva je bilo.
Ne mora da znaci da ce uvjek tako i biti, ali imamo polaznu tacku.

A to sto imamo retardiranu drzavu, npr. Britanci nemaju retardiranu drzavu, pa imaju 40 maloletnickih trudnoca na svakih 1000.
To sto imamo retardiranu drzavu i alkohol na svakom cosku - znaci da ce stvar sa kanabisom biti dijametralno drugacija???

Moja poenta je u sledecem - zasto dozvoliti/legalizovati jos jednu sasvim nepotrebnu stvar? Ako vec nisu uspeli sa prohibicijom, sada na osnovu toga treba odobriti marihuanu???
Sta se mene tice da li bi neko od vas sa drustvom rado zapalio dzoint? Zapali ga slobodno. Nemoj mene ubjedjivati da i ja to trebam raditi, jer je potpuno neskodljivo.
Ja kada popijem, ne ubjedjujem druge kako je to super, jer sam svjestan da nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.112.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 22:59 - pre 184 meseci
@ptak 13.

Budi siguran da te svaki put drogiraju i navlache kada drndash daljinski od televizora...

I ako nishta drugo,...

Citat:
znasako ti je logika takva negde ti logika nije bas logicna,


...molim te, obrati paznju shta i kako pritiskash na tastaturi.
Jel' ti pokvarena mozda?
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.59.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:01 - pre 184 meseci
@Be_HappY
Sa tobom necu vise da se raspravljam jel si ocigledno nedokazan.....a osilila se muva na slona da mu prica o snazi je potpuno jednako ti o mojoj intalegenciji. Ja mogu da mislim da si ti "glup" ali to necu da kazem jel nemam osnova za to, dok ti pricas sve kao da si NAJPAMETNIJI lepo od tebe sto tako mislis, samo steta sto ne misle svi tako.....

@musicmaster

Da li ja gresim ako kazem da ti koristis marihuanu ? Ne gresim, ocigledno je ne na osnovu pisanja i podrzavanja iste, nego na osnovu recnika, kakav bre sir, paradaiz i sl. mislis ono super ti zargon, kao i ovaj pre tebe DZIDZA boze boze ! ! !
Zbog cega pokusavate da budete drugaciji, zasto ne mozete lepo da pricate, ne mislim bas ono kulturno, ali bar bez ih odvratnih zargona, i lepo da sagledamo situaciju, objektivno.
kad se pusacima spomenu cigari i zabrana pusenja na javnom mestu onma planu
Kad se vama pomene vutra takodje
Kad se alkoholicaru pomene alkohol i lose o istom onmah plane
Kad se kriminalcu pomene zakon on je onmah ispravan, sve u redu
Kad se kurvi pomene da je kurva, nije ona je postena
Kad se kleptomanu pomene da krade, nije on je posten

Sta je poenta ovoga, poenta je da ste jedino Vi pametni a ostatak sveta lud, nije to tako, malo je obrnuto....ako je vutra za legalizovati, tek onda odosmo u k****, nama samo jos vutra fali legalno.....
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

pimbe
Oilfield Engineer

pimbe
Član broj: 152004
Poruke: 73
*.atwd.com.

ICQ: 666


+14 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:04 - pre 184 meseci
Citat:
Be_HappY: Jbt kako mi je drago shto se ovakvi niskointeligentni ljudi bore protiv Cannabisa


Slazem se i ja
Citat:
ptak 13.: Ako se ophodis time daje vutra bolja od alkoholizma, ti kreni na LSD jel je manje opasan od heroina i kokaina, moj savet....znasako ti je logika takva negde ti logika nije bas logicna, preispitaj malo svoj mozak, ako ga nisi sprzio :P


Znaci ti si vec upzio mozak... Sudeci po postovima... Ako ga imas . . .

Citat:
Laki_Gen: Citam temu i ne vjerujem.
Oravdavati duvanje time sto je neko tamo alkoholicar i maltretira zenu i decu je tuzno.

Naspram pijenja, duvanje nije opasno. Aha.

Ako cemo tom logikom, jedna casa vina - jedan dzoint, 5 casa vina - 5 dzointa.
10 piva - 10 dzointa?
Sta je jedinica mere? Kakva je to logika?

Opasno je kada neko popije dva piva, kamoli kada isti taj popusi dva dzointa.
Nisam probao, pa predpostavljam da je dejstvo trave daleko jace od piva ili vina ili case viskija.

Zasto legalizovati travu???
Dodati jos jednu psihoaktivnu supstancu "na izvolte" svima - od klinaca, nezreleih osoba, ludaka svake fele, do matoraca za volanom.
Nije dovoljno sto alkohol moze da se kupi na svakom cosku?
"Dobar dan, bombu Jelena i dve dzize! Fala, dovidjenja."

Meni to nikako nije jasno. Umjesto da se ljudi zalazu da se negativne stvari iskorene - oni zele da legalizuju jos jednu.

Jel' to ona uvrnuta logika - daj da poskupi, kako bi posle moglo pojeftiniti?
Sta, manje ce ljudi zloupotrebljavati travu? Klinici nece na zurke masovno nositi kesice i ono govo u koje se mota?
Onda je mrmut zavio cokoladu u foliju.


Koji si ti mrmot, hehehehe... Pa i ovako ima trave na svakom cosku . . . Ukoliko bi bila legalna, drzava bi imala koristi i mogucnosti regulacije prodaje i sankcionisanje zloupotrebe . . .
POWERBOAT :)
 
0

pimbe
Oilfield Engineer

pimbe
Član broj: 152004
Poruke: 73
*.atwd.com.

ICQ: 666


+14 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:07 - pre 184 meseci
Citat:
ptak 13.: @Be_HappY
Sa tobom necu vise da se raspravljam jel si ocigledno nedokazan.....a osilila se muva na slona da mu prica o snazi je potpuno jednako ti o mojoj intalegenciji. Ja mogu da mislim da si ti "glup" ali to necu da kazem jel nemam osnova za to, dok ti pricas sve kao da si NAJPAMETNIJI lepo od tebe sto tako mislis, samo steta sto ne misle svi tako.....

@musicmaster

Da li ja gresim ako kazem da ti koristis marihuanu ? Ne gresim, ocigledno je ne na osnovu pisanja i podrzavanja iste, nego na osnovu recnika, kakav bre sir, paradaiz i sl. mislis ono super ti zargon, kao i ovaj pre tebe DZIDZA boze boze ! ! !
Zbog cega pokusavate da budete drugaciji, zasto ne mozete lepo da pricate, ne mislim bas ono kulturno, ali bar bez ih odvratnih zargona, i lepo da sagledamo situaciju, objektivno.
kad se pusacima spomenu cigari i zabrana pusenja na javnom mestu onma planu
Kad se vama pomene vutra takodje
Kad se alkoholicaru pomene alkohol i lose o istom onmah plane
Kad se kriminalcu pomene zakon on je onmah ispravan, sve u redu
Kad se kurvi pomene da je kurva, nije ona je postena
Kad se kleptomanu pomene da krade, nije on je posten

Sta je poenta ovoga, poenta je da ste jedino Vi pametni a ostatak sveta lud, nije to tako, malo je obrnuto....ako je vutra za legalizovati, tek onda odosmo u k****, nama samo jos vutra fali legalno.....


Sinak, smanji steroide vidis da nepricas po redu . . .
POWERBOAT :)
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.59.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:08 - pre 184 meseci
Citat:
musicmaster: @ptak 13.

Budi siguran da te svaki put drogiraju i navlache kada drndash daljinski od televizora...

I ako nishta drugo,...



...molim te, obrati paznju shta i kako pritiskash na tastaturi.
Jel' ti pokvarena mozda?


Drogiraju ne, navlace, recimo, ali nisam se navukao kao neki koji vec koriste drogu znas tu je razlika, a nisam se navukao ni na TV....

Ok obraticu paznju na tastatru razmaknica mi ne radi dobro pa ponekad spojim reci, to je jedino sto mogu da podrzim od tvojih komentara u ovoj temi. :)

E sad neki su stvarno u tripu da se ja svadjam ovde, au brate Be_HappY pa ti si izgleda bas ljut na mene.....ne ljutim se ovo je recimo rasprava na jednom finom nivou ( jos uvek ) jer ti pokusavas da ga spustis ( nivo rasprave ) na nizi nivo nekim vredjanjima. Ja i Vi se ne slazemo oko vutre, sto ne znaci da ne mozemo na pice, druzenje ili nesto sl. neko zezanje.... znaci ne svadjamo se ! ! ! Bar ja ne ! !


haha steroide, brate nisam nikada uzeo ni jedan steroid, niti bilo sta slicno, zdrav zivot, jbg ! ! ! ! Mogu ti dati par saveta ako hoces, nije problem. :D Majke mi nisam nikada uzeo nista od tih preparata, niti ovih drugih koji su opijati i droge.....
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.112.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:09 - pre 184 meseci
@ptak 13.

Jel' znash da ima jedna tema koja se zove Elite Security biseri?

Ti si zreo da ispunish 3 naredne stranice koliko ja mogu da primetim, LOL!

 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:09 - pre 184 meseci
Citat:
pimbe: Koji si ti mrmot, hehehehe... Pa i ovako ima trave na svakom cosku . . . Ukoliko bi bila legalna, drzava bi imala koristi i mogucnosti regulacije prodaje i sankcionisanje zloupotrebe . . .

Hahahah, ne vjerujem. Sankcionisanje zloupotrebe? Sada kao ne moze?
Regulaciju prodaje, korist? Mozda mislis na porez ili mozda na one koji bi je uzgajali i zaradjivali? Daj bre....

Citat:
Probaj sledetjom logikom:

- 5 chasha vina ili 5 flasha piva na jednog choveka.
- 1 dobar dzoint na 5 choveka.


Probaj sledecom logikom:

- 1 flasa dobrog vina na cetvoro ljudi
- 4 dobra dzointa je jednog coveka.

Mozemo ovako do sutra.

Potpuno ste isti kao i pusaci. Na onoj kutiji ogromnim slovima pise da je pusenje stetno i za njih i za okolinu, pa se malo ko obazire. Boli ih taki.
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.dynamic.sbb.rs.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:12 - pre 184 meseci
samo tju se slatko sretjno zadovoljno nasmejati i retji...

Legalize it!
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.59.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:13 - pre 184 meseci
Citat:
musicmaster: @ptak 13.

Jel' znash da ima jedna tema koja se zove Elite Security biseri?

Ti si zreo da ispunish 3 naredne stranice koliko ja mogu da primetim, LOL!



Znam za temu, pratim je, ako ima neki biser ti ga okaci tamo....ne ljutim se, ali mislim da nema bisera sa moje strane !

Citat:
Laki_Gen
Mozemo ovako do sutra.

Potpuno ste isti kao i pusaci. Na onoj kutiji ogromnim slovima pise da je pusenje stetno i za njih i za okolinu, pa se malo ko obazire. Boli ih taki.


naravno, i jedino je to da se mozemo posvadjati mi koji ne podrzavamo vutru sa ovim drugima, a svi smo ljudi, zato ajmo malo loptu dole, BEZ VREDJANJA ! ! !

Pa potpuno su isti, vutra se pusi
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.112.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:15 - pre 184 meseci
@Laki_Gen

Ne moze tom logikom kojom si mislio.

4 dobra dzointa na jednog choveka su ili 2 ili 3 ili 4 dana.
Dok 1 flasha crnog vina na chetvoro ljudi ode za sat vremena.
 
0

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:15 - pre 184 meseci
Citat:
Ako se ophodis time daje vutra bolja od alkoholizma, ti kreni na LSD jel je manje opasan od heroina i kokaina, moj savet....znasako ti je logika takva negde ti logika nije bas logicna, preispitaj malo svoj mozak, ako ga nisi sprzio :P

lol, pa da je heroin legalan ovo bi imalo smisla....
Posto nije, LSD mora da saceka da se prvo legalizuje trava ^^
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.112.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:16 - pre 184 meseci
@ptak 13.

Ti nemoj da lupetash kao nenormalan,
pa te niko i netje 'vredjati', tj. vaspitavati.

To je toliko logichno...
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:17 - pre 184 meseci
Citat:
musicmaster: @Laki_Gen

Ne moze tom logikom kojom si mislio.

4 dobra dzointa na jednog choveka su ili 2 ili 3 ili 4 dana.
Dok je 1 flasha crnog vina na chetvoro ljudi ode za sat vremena.


Zasto ne? Sta te sprecava da popusis vise od jednog dzointa?
Isto ono sto mene sprecava da popijem manje od dva piva - nista?
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.112.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:20 - pre 184 meseci
Pa ti uzmi pa probaj neku sativu sa 25% THC-a i povuci 2 serije,
pa tjesh da vidish shta te sprechava...

PS: Naravno, nemoj ako nisi konzumirao ili ne konzumirash/ne zelish..
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.59.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:22 - pre 184 meseci
Citat:
musicmaster: @ptak 13.

Ti nemoj da lupetash kao nenormalan,
pa te niko i netje 'vredjati', tj. vaspitavati.

To je toliko logichno...


E izvini, ali nisam znao da se vredjanjem moze vaspitavati. Sigurno detetu kad hoces da kazes da ne brka prste u struju kazes mu: " Ne brkaj tu prste majmune jedan ". Ako se tako vaspitava, u ovoj temi vidim par vaspitaca ! ! !
Ako hoces da mi kazes da marihuana nije losa stvar, da je isto opasna koliko i alkohol ali da je pored toga mogu svi koristiti kao i alkohol onda to lepo uradi i objasni mi sve pa "mozda" i probam i shvatim te. Razumes, meni rekli alkohol je super, recimo pivo osvezava, i ja probao, rekli mi tako i da je rakija ljuta i ja probao da vidim , ajde mi ti kazi kakava je vutra po ukusu, kako se osecas i sl ako je koristis pa mozda i nju probam...razumes, daj ljudima primer kako, zasto, kad, gde ?!
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.dynamic.sbb.rs.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:22 - pre 184 meseci
@ptak 13.

Chime ti mozesh da se pohvalish osim velike glave i tela?

Koliko ja ovde primetjujem veoma uspeshni ljudi su zagovornici legalizacije Cannabisa... jbt kako li su uspeli da budu normalni?? Ja nisam neki direktor ili da imam ogromnu platu u firmi u kojoj radim ili da sam odradio neke silne doktorate... ali brate imam mozak koji funkcionishe bolje od tvog "zdravog" nabildovanog u to sam 100% siguran

Izuo bi te u bilo kakvom testu inteligencije i znanja...
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:22 - pre 184 meseci
Just for fun: Kakve veze ima stetnost sa legalnoscu? Ko ste vi (narod, vecina, zakonodavac, izborno telo... sta god) da pojedincu zabranite sta ce da radi sa SVOJIM telom? Ako ja hocu da udaram glavom u zid, ko ste vi da mi zabranite? Aman, po mene je gore da se udarim u glavu cekicem nego da koristim bilo koju drogu, alhokohol ili sve zajedno... Pa? Zabranicete cekice? :D
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:27 - pre 184 meseci
Naravno da necu.
Mada, nikad se ne zna. Mozda samo da bih pokusao shvatiti argumente druge strane

Nisam naisao na neko detaljnije opiano stanje za vreme i nakon uzimanja tog jednog dzointa.
Kakav je osjecaj? Neko posebno stanje misli pre i posle duvanja?
Kako znas kad ti je dosta?
Kako znas kada mozes da se naduvas, a kada ne? Postoji li nek osjecaj krivice ili nelagode?

Mislim da nije potrebno objasnjavati situaciju sa alkoholom. Probali smo u vise od 95% slucajeva, zar ne?

Opet, sta je prednost da se trava legalizuje? Ljudi ce postati samosvesniji koliko ona moze biti stetna? Nece biti zloupotreba?
Nece "duvaci" smetati "ne-duvacima"? Kao sto je sada slucaj sa pusacima?
WTF je prednost? Ja ne vidim ni jednu.
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.59.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv20.03.2009. u 23:30 - pre 184 meseci
Citat:
Be_HappY: @ptak 13.

Chime ti mozesh da se pohvalish osim velike glave i tela?

Koliko ja ovde primetjujem veoma uspeshni ljudi su zagovornici legalizacije Cannabisa... jbt kako li su uspeli da budu normalni?? Ja nisam neki direktor ili da imam ogromnu platu u firmi u kojoj radim ili da sam odradio neke silne doktorate... ali brate imam mozak koji funkcionishe bolje od tvog "zdravog" nabildovanog u to sam 100% siguran :)

Izuo bi te u bilo kakvom testu inteligencije i znanja... :)


Druze, ja mogu da se pohvalim onim sto trenutno jesam a to pise u profilu, znas. Pored toga za sada mogu da se pohvalim raznim takmicarskim uspesima u skoli posto sam ucenik srednje skole, cetvorogodisnjeg obrazovnog profila Elektrotehnicar energetike, sad sam 3. god i idem na regionalno iz elektronike trenutno. Eto to je ono cime mogu sada trenutno da se pohvalim, pored toga tu i tamo uradim neki web sajt i to je ono sto ja imam sa svojih 18-godina, nekoliko diploma i par odlazak u petnicu, nista drugo.
Ti mozda mozes vise od mene da se hvalis, ali ne zato sto si mozda bolji ili gori, vec zato sto si sigurno stariji, ali to ne znaci i ne daje ti za pravo da bilo koga vredjas, za sve postoji razgovor i reci. I nisam ja kriv sto se pronasao u onome sto ja ne podrzavam.
Sto se tice IQ testova, ok mozda, ali na osnovu cega to tvrdis, samo na osnovu mog izlaganja protiv vutre. Polako, nije problem i ne stidim se ni da budes bolji u tom testu, a necu se ni hvaliti ako sam bolji, ali to nije niti predmet, niti tema niti nacin na koji mene mozes da ubedis da je vutra OK.... :))
A zanima me ovo oko znanja, kog znanja, vidim da ovim vladas bolje, imas iskustva, a koje je to drugo znanje, ajmo na PP :)))) ako si za razgovor bez ljutnje i svadje ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 280197 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.