Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed

[es] :: Advocacy :: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22768 | Odgovora: 254 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.3dnet.co.yu.

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:32 - pre 235 meseci
Citat:
degojs:
Da te samo podsetim, ti si ovako pisao i za ASP.NET a onda smo utvrdili DA BLAGE VEZE NEMAŠ o istom.


DA te podsjetim, ocito se tada nismo razumjeli. Ajde bogati, jedva cekam da mi u napdanu nicega kazes da sam glup.


Citat:
Sundance:
Još ćete reći da je FF izmislio mouse gestures i tabbed browsanje.


Sto, da nije microsoft? Molim te.


Citat:
degojs:
Šta ovo tačno znači? Mislim.. stvarno, šta??


Znaci: svijet ima svoje standarde a mi si dajemo za pravo da kreiramo svoje posto nas browser koristi puno ljudi. Ostali nek se adaptiraju. Zdrava konkurencija ;)

I ne, Opera naravno nije opensource. Nisam to ni rekao, nego ti tako lupas ko za asp.net. Vidi, mozes da citas i pises, a da kreiras recenice iz konteksta nije fino. Molim vas, jeste vi ikada probali Firefox? Sta ce te sada reci da je to sto ljudi masovno prelaze na FF opet nesto veza no sa linuxom?

tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:32 - pre 235 meseci
Citat:
Pa šta, evo i Sundance nema blage veze o Web-u i browserima ali mu to ne smeta da se ovde provaljuje do iznemoglosti.


Boga mi, neko se ovde provaljuje, ali ja nisam siguran da je to Sundance, bar za onaj deo o tome što je korisnicima bitno.

O web programiranju.. to ostavljam vama dvojici da raspravite.


Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:34 - pre 235 meseci
Citat:
DA te podsjetim, ocito se tada nismo razumjeli. Ajde bogati, jedva cekam da mi u napdanu nicega kazes da sam glup.


Nikako. Samo ti kažem da se uzdržiš da tako oštro ocenjuješ stvari za koje sam kasnije kažeš da i ne poznaješ.

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.3dnet.co.yu.

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:35 - pre 235 meseci
Covjek ne mora da bude slikar da bi mu se slika svidjela.

Takodje ne moras da budes asp.net programer da vidis da to ima neke nedostatke u odnosu na php.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:35 - pre 235 meseci
Citat:
Sto, da nije microsoft? Molim te.


Niko ovde nije to ustvrdio. MS čak to i ne podržava sa IE. Ti si taj koji je rekao da je to prepisano sa FF i Opere, mada nije jasno šta sad Opera ima veze sa FF.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:36 - pre 235 meseci
Citat:
Takodje ne moras da budes asp.net programer da vidis da to ima neke nedostatke u odnosu na php.


Aha. Treba li da sad tražimo šta si poslednji put pisao za ASP.NET?

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:37 - pre 235 meseci
@Sundance
Vidi, ovo je priča o Firefox-u koju sam ja malo proširio na Web browsere uopšte. Dosta bre više sa tim Linux vs. Windows svuda! Ja ne pripadam nijednom taboru, koristim šta mi više odgovara i tačka. Izvini ako sam te uvredio (izvinjavam se i degojsu koji moje postove mora da edituje). Ali stičem utisak da je tebi samo bitno da nešto kažeš, malo bučiš oko toga, čak i kad o temi objektivno govoreći ne znaš mnogo, što mene kao moderatora koji to mora da čita užasno nervira.



Aaaaa, ne. To se neće desiti pa to brišemo :)



[Ovu poruku je menjao degojs dana 30.01.2005. u 23:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:42 - pre 235 meseci
Citat:
[I ne, Opera naravno nije opensource.

Pa čemu je onda svrstavaš sa Firefox? Mislim, šta, u čemu je fazon? Opera je browser kao i ostali.
Citat:
Nisam to ni rekao, nego ti tako lupas ko za asp.net.

Ja lupam za ASP.NET?
Baš ćeš me naterati da potražim šta si pisao za isti, pa šta si onda posle pisao.

Citat:
Molim vas, jeste vi ikada probali Firefox?

Šta probao? Držao u ruci care, držao u ruci..

Meni ne nudi ništa u odnosu na Maxthon. Ama baš ništa. Ajde reci mi šta to?

Citat:
Sta ce te sada reci da je to sto ljudi masovno prelaze na FF opet nesto veza no sa linuxom?

Pa.. oko Firefoxa se digla buka i ništa više. Firefox može da bude nešto ekstra kad većina sajtova bude tako pisana da se ne vide u IE. A to sada nije slučaj.

[Ovu poruku je menjao degojs dana 30.01.2005. u 23:48 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:47 - pre 235 meseci
Citat:
Dr Zidoo:
Covjek ne mora da bude slikar da bi mu se slika svidjela.

Koliko znam, niko ovde nije slikar.

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.3dnet.co.yu.

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:48 - pre 235 meseci
Citat:
degojs:Firefox može da bude nešto ekstra kad većina sajtova bude tako pisana da se ne vide u IE.


Mislim da je ovako nesto dovoljno da ustanovimo ko je ovde zaolet ili kako god vec kazete. Ajde plz procitaj jos par puta ovu recenicu.

Vidi, Opera neces vjerovati sa firefoxom ima zajednicko to sto je broweser. Ne bi vjerovao, ali se tema od 7-8 posta prosirila na sve. Naravno da nisam reko da su tabovi ukrani od firefoxa ili opere, ali neke druge stvari jesu. Vjerovano popup blokere je MS izmislio i vuce ih jos od IE 3.0.

Vidi da ti objasnim, ja se nisam ozenio jebenim opensorucom. Ne pada mi na pamet da se preiprem i govorim tebi ili sundancu kako ste glupi i zaoleti, ali ako vam polao foruma govori da malo prepristrasno komentarisete Opensoruce proizvode ja bi se zapito ko nije u pravu.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:51 - pre 235 meseci
@degojs & Sundance:
Vidim stalno ponavljate da bismo trebali isprobati Maxthon pa ćemo se predomisliti... Ajde da ja vas nešto pitam - da li je iko od vas koristio Firefox? Šta je to što mu nedostaje? IE kompatibilnost? Pa svaki ozbiljniji sajt je kompatibilan i sa FF-om. MSDN? Kod mene lepo izgleda. Da li ima ijedan drugi razlog zbog kojeg ste protiv FF-a?

Ili je jednostavno u pitanju mržnja prema open source-u, ili nešto treće? Da li postoji ijedan MS proizvod za koji biste rekli da je loš, i da biste radije koristili alternativu?


PS: Ne shvatajte ovo kao uvredu (nemam ništa lično protiv degojsa i Sundance-a), ali me stvarno zanimaju odgovori na ova pitanja...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:52 - pre 235 meseci
Citat:
Vjerovano popup blokere je MS izmislio i vuce ih jos od IE 3.0.


Ma šta je to Firefox izmislio?

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:54 - pre 235 meseci
Citat:
degojs: Pa.. oko Firefoxa se digla buka i ništa više.

Grešiš ovaj, grdno grešiš sinko. Oko Firefox-a se digla velika buka sa razlogom. 21 milion downloada do sada nije tek tako samo zato što je nešto cool. Bez obrzira da li si običan user koji bi samo malo da surfuje Web-om ili profesionalac koji živi od istog, Firefox je bolji izbor od IE-a.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:55 - pre 235 meseci
Citat:
Byteflush
Pa svaki ozbiljniji sajt je kompatibilan i sa FF-om. MSDN? Kod mene lepo izgleda.

Dao sam već link.

Citat:
Da li ima ijedan drugi razlog zbog kojeg ste protiv FF-a?

I na to sam već odgovorio: lično bih i danas koristio FF, samo da mi MSDN prikazuje OK. Ne mogu da se cimam sa onim View in IE. Jednostavno -- zašto bih? Maxton mi sve radi OK.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.3dnet.co.yu.

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:56 - pre 235 meseci
Vidi ne znam tacno, necu da lupam ali znamo da se mnogo stvari prvo pojavilo u firefoxu ili operi pa tek onda u ie.

i znam da opera nije opensource, ali ako si zaboravio ja ne mrzim majkrosoft i nemam istetovirano OpenSoruce na ledjima, samo sam objektivan
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:56 - pre 235 meseci
Citat:
dinke:
Firefox je bolji izbor od IE-a.


Slažem se (osim u slučajevima kao što sam ja ili kada naiđemo na onu banku koja koristi vbscript na klijentu :)). Samo, pričamo o Maxthon vs FF.


[Ovu poruku je menjao degojs dana 31.01.2005. u 00:04 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 22:59 - pre 235 meseci
Ljudi pratim ovu temu celi dan, i - naterali ste me da resim da instaliram famozni maxton.
Da vidim i to. Sta je, vredi li ovoliko postova...
Drugo, nakon svih ovih vasih postova, mislim se da li da javnem trooperu da vas ubaci u svoju aleju velikana poznatiju kao ELITESECURITY BISERI.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 23:00 - pre 235 meseci
Citat:
Dr Zidoo:
Vidi ne znam tacno, necu da lupam ali znamo da se mnogo stvari prvo pojavilo u firefoxu ili operi pa tek onda u ie.
i znam da opera nije opensource, ali ako si zaboravio ja ne mrzim majkrosoft i nemam istetovirano OpenSoruce na ledjima, samo sam objektivan


Mrziš i nemoj da se prikrivaš :) To pokazuješ time što svrstavaš Firefox i Operu rame uz rame, tj. nije bitno ko, nego samo da nije IE prvi to imao. Usput ne pričamo o samom IE, već o Maxthonu.

Što nisi napisao npr. "ma šta koji k**** FF, pa Opera je imala to pre" (ili obrnuto, nemam pojma ko je pre imao šta).
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 23:02 - pre 235 meseci
Citat:
Marenović Slaviša:
Ljudi pratim ovu temu celi dan, i - naterali ste me da resim da instaliram famozni maxton.
Da vidim i to. Sta je, vredi li ovoliko postova...


OK, ako ti se ne svidi, javi nam posle šta to daje FF a ne Maxthon.

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed30.01.2005. u 23:05 - pre 235 meseci
Ajd da batalimo nas pristrasne, da pogledamo šta drugi ljudi kažu.

Source: Download.com (CNet.com)

Firefox

Editor Review: 5 out of 5 stars
Average user rating: 5 stars
95% dobrih naspram 5% losih komentara

Mathon
Editor's rating: 4 out of 5 stars
Average user rating: 5 stars
75% dobrih naspram 25% losih komentara

Toliko o obicnim korisnicima.


[Ovu poruku je menjao dinke dana 31.01.2005. u 00:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - Firefox 1.1 to be Delayed

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22768 | Odgovora: 254 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.